x-kom hosting

BFG 9800 GX2

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

NA SAM KONIEC DO MOJEGO PYTANIA

84169129.jpg

post-36209-1240078079_thumb.jpg

Lipton
komentarz
komentarz

Karta jest ok. Mogą wystąpić minimalne spadki fps-ów jak to w kartach z dwoma rdzeniami, ale w grze nie będzie to jakoś specjalnie przeszkadzać. Do tego sprzętu minimum to Corsair 520W. Procesor trzeba będzie podkręcić.

Gość
komentarz
komentarz

jak to spadki FPSów ....... w grach tez beda ????

borysek
komentarz
komentarz

spadki FPS dotyczą tylko gier :P ale przy takiej karcie nie powinieneś doświadczyć jakichś wielkich spadków, moim zdaniem warto brać tą kartę w cenie do ~700/750zł

devilll
komentarz
komentarz

Lepiej zakup karte jedno rdzeniową, wtedy będzie OK, nie wszystkie gry dobrze współgrają z kartami dwurdzeniowymi i mogą wystąpić spadki FPS i ogólnie są problemy.

Weź lepiej GTX 260 Core 216 najlepiej SSC.

albartos
komentarz
komentarz

Z kartami dwuprocesorowymi i dwoma kartami połączonymi w cf lub sli wcale takich dużych problemów nie ma. Miałem kiedyś 2 GF6600gt połączone w sli i nawet w tamtych czasach nie było większych problemów. Teraz mam 2 Radeony i też jest dobrze. Zazwyczaj na spadki FPSów narzekają ludzie którzy nigdy nie mieli takiego zestaw.

Ten BFG 9800 GX2 do 650 - 700zł zły nie jest, potem już lepiej dozbierać na GTX 260 Core 216. Ale koniecznie do obu musiałbyś podkręcić proca.

cod3r
komentarz
komentarz

Ta karta to miazga gniecie nawet niektóre Gtx260 =)

faciek
komentarz
komentarz

dobra karta opłaca się, kiedyś występowały problemy z podwójnymi kartami ale to była wina sterowników NVIDIA naprawiła ten problem

Mephic
komentarz
komentarz

Jest głośna, dość mocno się grzeje i jak koledzy pisali, przez 2 rdzenie problemy z niektórymi grami. Do tego dochodzi również spory pobór mocy (max około 200 W). Wg mnie zakup całkowicie nieopłacalny, lepiej kupić GTX260 z Core 216 (np. od TwinTecha).

devilll
komentarz
komentarz

Tak jak pisze Mephic tylko lepiej kupic od EVGI która ma obecnie najlepsze karty oczywiscie mówie o 55nm.

Gość
komentarz
komentarz

Chodzi mi o osiagi w GTA 4 i innych grach i (mam na karte 420zł )czekam szybko na jakas okazje i wasza pomoc karta musi byc z Allegro niemusi miec gwarancji

RESZTA KOMPA

Core 2 Qad 4x2,4 GHz

Ram 2x1024MB Hynix 667MHz

Płyta Gigabayte G31M-S2L

Zasilacz:Enlight 350W (PEAK 400W) zasilacz wymienie na jakis markowy jak by co

musze dokonczyc ten temat bo sie moderator czepia xD

[ciach!]

//usuwam (i tak bezsensowny) tekst pisany CapsLockiem...

//BlackRaven

BlackRaven
komentarz
komentarz

Nie pisz z włączonym CapsLockiem, nie krzycz... ech...

Do 420zł najopłacalniejszy będzie Radeon HD 4830, z używanych można by szukać jakiegoś GF 8800GTS (koniecznie wersja 512MB). Do tych kart trzeba by nieco podkręcić procesor, a do tego z kolei konieczny będzie mocniejszy markowy zasilacz.

borysek
komentarz
komentarz (edytowane)

z kartą musisz wymienić zasilacz, jeśli masz tylko 420zł na grafikę proponuję brać radeona HD4830

http://allegro.pl/item611559649_512mb_sapp...00mhz_hdmi.html

do tego zasilacz typu pentagram 430W

hmm a co byście powiedzieli na taką propozycję ?

http://allegro.pl/item614687128_foxconn_88...8mb_oc_bcm.html

o ile pójdzie poniżej 400zł to moim zdaniem warto, karta podkręcona do wartości 8800 Ultra :P

Lipton
komentarz
komentarz
Ta sama wydajność (mniej więcej), co HD 4830, a droższa...

HD4830 jest bardzo podatna na OC(po nim dogania Radeona HD4850), po za tym można ją dostać już za 360zł.

borysek
komentarz
komentarz

ten 8800GTS to dobra karta i w tej cenie można śmiało brać ale poważnie zastanawiałbym się nad aukcją którą podałem wcześniej ( 8800GTX ) jak pójdzie za 400zł to powinno być spoko :)

BlackRaven
komentarz
komentarz

Bierz 8800GTS, albo HD 4850. Pomijając kwestię gwarancji, ja bym brał Radeona.

Gość
komentarz
komentarz

a nielepszy jest ten GTX bo chciełem go licytowac

BlackRaven
komentarz
komentarz

a nielepszy jest ten GTX bo chciełem go licytowac
Nie ma sensu, stara karta wykonana jeszcze w procesie 90 nm (czyli bardziej się grzeje i żre więcej energii niż nowsze), wydajność mniej więcej na podobnym poziomie co HD 4850, pozatym na licytacjach te karty często osiągają dość wysokie ceny.
Gość
komentarz
komentarz

ale akurat na tej nieosiagna raczej duzej ceny chodzi mi tylko o powiedzenie GTS czy GTX i dlaczego jest lepsza itd. porównanie albo cos moze to wygurowane ale niechce zrobic głupiego zakupu a moze nawet 9600 by sie nadała

kozman
komentarz
komentarz

Nie załamuj...

Bierz 4850 lub 8800gts 512

Na tego GTXa nawet nie patrz bo to staroć...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.