x-kom hosting

Zarabianie w internecie

Popek
utworzono
utworzono

Witam

Mam pytanie : Jak można zarabiać w internecie nie mając konta w banku? I czy to wogóle jest możliwe ? Bo zamierzam podwyższyc swoje finanse ;)

Bamu
komentarz
komentarz

no potrzebujesz konto ! jeszcze nie slyszalem otym zeby listonosz przynosił marne grosze które mozna zarobic w internecie np. za przeglądanie stron

Popek
komentarz
komentarz

To spójrz na mój profil :|

osmaga94
komentarz
komentarz

Ty masz 11 lat i chcesz zarabiać pieniądze w necie hahaha bardzo śmieszne

Bamu
komentarz
komentarz

Nic nadzwyczajnego niewidze, pozatym ze konta raczej sobie nie założysz

Popek
komentarz
komentarz

Po prsotu chce se kupic to i owo ;)

bizon11
komentarz
komentarz
Po prsotu chce se kupic to i owo ;)

By coś sobie kupić np. na allegro.pl wystarczy iść zrobić przelew pocztą :) - Może go wykonać nawet 7 latek :P

Jeśli chodzi o konto w banku no to chyba sobie jeszcze trochę poczekasz...

O ile się nie mylę to małoletni mogą mieć albo od 14 albo od 16 - zależy od banku :)

No i oczywiście musi być zgoda rodziców :)

A zarabianie no cóż :) Dobrym przykładem jest nasze forum na którym na razie nie zarobiliśmy nic a serwer i domenkę trzeba opłacić :)

W wieku 11 lat nie wróżę ci dużych zarobków... Nawet bym nie polecał próbować...

Poczekaj do 18 trochę ochłoniesz i spojrzysz realnie na zarabianie w necie ;]

A oglądanie stron, czytanie e-mail to naprawdę bardzo prymitywny sposób zarabiania kasy :P

osmaga94
komentarz
komentarz

bizon11, w każdym banku internetowym i zwykłym konto dla młodzieży jest od 13 lat a nie od 14 czy 16! Wiem bo sam założyłem :P

Popek
komentarz
komentarz

Czyli musze czekać aż 2 lata :?

bizon11
komentarz
komentarz
Czyli musze czekać aż 2 lata :?

Tak :)

Ale to chyba dobrze ? Przynajmniej dobrze przygotujesz sie do zarabiania :P

bizon11, w każdym banku internetowym i zwykłym konto dla młodzieży jest od 13 lat a nie od 14 czy 16! Wiem bo sam założyłem :P

Klawisz 3 jest blisko 4 :) Sorki za wprowadzenie w błąd :P

Popek
komentarz
komentarz

No... zaczne sie przygotowywać :)

aney
komentarz
komentarz
A zarabianie no cóż  Dobrym przykładem jest nasze forum na którym na razie nie zarobiliśmy nic a serwer i domenkę trzeba opłacić 

a czego nie zrobicie zrzutki, ja tam mogę się dorzucić ;)

Przemek
komentarz
komentarz
a czego nie zrobicie zrzutki, ja tam mogę się dorzucić ;)

Dokladnie.

Ja tez moge pomoc.

No moze nie teraz bo juz jest koniec miesiaca ;)

Gość
komentarz
komentarz

Czy widzieliście jakieś forum, czy komputerowe, czy motoryzacyjne itp., na którym administracja prosiłaby o wsparcie finansowe? Nie. Fora są darmowe, a żebrać to może Radio Maryja. Jak forum będzie miało problemy finansowe, to na 100% znajdą się osoby, które wyłożą pieniądze.

bizon11
komentarz
komentarz

Zgadzam się z opinią moderatora ;]

a czego nie zrobicie zrzutki, ja tam mogę się dorzucić ;)

Forum wtedy straciło by prestiż :)

Jeśli chodzi o przyszłość to razem z necikiem podejmujemy odpowiednie działania mające na celu zapewnienie utrzymanie forum nawet w sytuacji w której będziemy potrzebować dedyka ;]

Za jakiś czas dowiecie się o co chodzi na razie nie ujawniamy szczegółów...

Fafu
komentarz
komentarz
odpowiednie działania
reklamy :rotfl:

A ty popek w wieku 11 lat lepiej nie zabieraj sie za zarabianie w necie ;) Poza tym łatwo mogą cie oszukać itp.

Najlepiej by było jakbyś zbierał złom :lol:

Popek
komentarz
komentarz
Najlepiej by było jakbyś zbierał złom :lol:

Ten tekst mnie rozbroił :D

Wiem że oszuści grasują... ale mam czujnego nosa na takie sprawy ... po tacie ;)

Kamix
komentarz
komentarz

A w necie to tyle zarobisz że cie bo miesiącu na loda nie będzie stać :D

Naprawdę bardziej dochodowym interesem jest zbieranie złomu :P , tylko zostaw linie wysokiego napięcia i tory kolejowe w spokoju :P

Bamu
komentarz
komentarz

No jesli sie cos potrafi to mozna zarobic w internecie, chodzi mi o robienie stron www, robienie banerów ipt.

Kamix
komentarz
komentarz
chodzi mi o robienie stron www, robienie banerów ipt.

Na tym to tak, ale na klikaniu w banerki oglądnie stron rozsyłaniu spamingu itd. itp. to niestety nie :D

Popek
komentarz
komentarz

A moze bede reklamiarzem ? :evil:

A na serio, będe robił co Bamu_Ulea napisal... z resztą miałem to w planach ;)

DoGeR
komentarz
komentarz

Można też trochę zarobić na wyświetlaniu np przez miesiąc na swojej stronie bannera mając dużo uu wizyt :) Albo za 1000wyświtleń bannera ileś tam zł :) Zawsze się coś znajdzie. Można pisać skrypty i sprzedawać :>

Popek
komentarz
komentarz

A ty skrypty za ile ? :>

Przemek
komentarz
komentarz

Zalezy jak bardzo zaawansowany ;)

DoGeR
komentarz
komentarz

Żeby zarabiać na robieniu stylów, banerów itp. trzeba mieć talent :/ A żeby sprzedawać skrypty to trzeba się nauczyć php i mieć pomysł na ciekawy skrypt :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.