x-kom hosting

Opinie na temat K850i

Gość
utworzono
utworzono

Prosilbym o opinie na temat K850i, najlepiej osob ktore go maja lub mialy, albo osoby ktore mialy styczność z tym telefonem.

patrick666
komentarz
komentarz

bardzo fajny,przyjemny w ręku,ładny,dobry aparat (5mpx) i lampa xenonowa...fonik fajny ,ale polecałbym ci moją n82 -wszystko to samo tylko +symbian ^^

rideluk
komentarz
komentarz

ja uzytkowalem taki. Wg mnie zbyt delikatny, mimo iz zrezygnowali z joy'a to w dalszym ciagu ma niewygodne sterowanie..

polecam jakas nokie z serii N.. (ja zmienilem na n95 8gb i nie zamienilbym na inny;) a jak nie lubisz slide'ow to n82 )

patrick666
komentarz
komentarz (edytowane)

n82 będzie raczej dobrym wyborem

k800i -delikatny i brak symbiana

n95/n95-2 -ta 1 podobna cena jak n82 a dużo wolniejsza i wielka "krowa" /n95-2 -spora cena,a reszta OK

jednak k800 bije je wszystkie wyglądem,ten otwierający się aparat i "lampas" po boku-fajne...

a poza tym se są bardzo awaryjne (jak nie joy to głośnik) dlatego nie przepadam za nimi i nie polecam...

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

k850i, trochę ceglasty, muli (chociaż nowsza wersja oprogramowanie już nie aż tak), ciężki, jak za tą kasę to brak symbiana, to chyba główne wady. Zalety to xenon, 5mpix i chyba to tyle. Ile kasy miałbyś na telefon (nowy, używany?) ;)

Gość
komentarz
komentarz

Nie polecem K850... często łapie BROD-y,A2 v1,wolne oprogramowanie i za mocna lampa... Polecam C902 ;)

Gość
komentarz
komentarz

N82 ~ 1000zl

K850i ~ 500zl

C920i ~ 700zl

Noki nie chcem bo sa za drogie, i przyzwyczajenia do SE, znajomy ma ta Nokie N73 jejku jaki to badziew jest, jakosc dzwieku dno, wyswitlacz tez nie najlepszy i nawet gry tam zle chodza, a no i aparta 3,2 niby, a moj W810i 2mpx robi lepiej zdjecia.

Zalezy mi na telefonie z bardzo dobrym aparatem, dobra jakoscia dzwieku. Moj brat ma C902 dlatego go nie chcem, a poza tym zamulony jest.

Nie polecem K850... często łapie BROD-y,A2 v1,wolne oprogramowanie i za mocna lampa...

Tak samo bylo ze starym oprogramowaniem od K800i.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Czyli tylko SE pozostaje? Jeżeli nie przeszkadza ci to, że k850i trochę muli i jest trochę ceglasty to bym go wziął. Zdjęcia robi nie najgorsze (jak umiesz to można zmienić stery), a jeśli o muzykę chodzi to posiada on Walkmana 3.0 więc jakość też powinna być dobra (ale nigdy nie słuchałem muzy na nim tak więc to tylko moje przypuszczenie).

Gość
komentarz
komentarz

Jesli chodzi o muzyke to wiem ze ma dobry odtwarzacz, ale to nie dokonca jest chyba walkman :P, zawsze mozna zmienic stery od dzwieku na lepsze. Czyli tak jak myslalem jest to najlepszy wybor za te pieniedze? A co z LG'kami i Samsungami, jak znacie jakies dobre modele to podajcie ;).

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

To jest jakby taka podróbka Walkmana, ale zawsze już lepiej wygląda hehe :D

Gość
komentarz
komentarz

No ja wiem hehe, to jednak go zakupie i pojdzie tuning :P.

patrick666
komentarz
komentarz

n73 była słaba i się cieła ,bo miała mało ramu,a poza tym jest to już razcej stary telefon.

n82/n95-2 jest o niebo lepsze(2x więcej ramu,xenonowa lampa(twoj k800i robił lepsze zdj bo n73 miała zwykła lampę błyskową)) - sprawdź a zobaczysz.

Gość
komentarz
komentarz

W810i, a nie k800i

xenonowa lampa

tez ma k850i

Conrack1410
komentarz
komentarz
Nokie N73 jejku jaki to badziew jest,

nie pisz takich głupot z łaski swojej

a no i aparta 3,2 niby, a moj W810i 2mpx robi lepiej zdjecia.

jaaaaasne

dlatego go nie chcem

nie chcę jak już a nie "chcem"

Gość
komentarz
komentarz
nie pisz takich głupot z łaski swojej

A co masz ten badziew? To w takim razie przepraszam ze powiedzialem na to COS badziew.

A poza tym nie rob Off Top'a w tym temacie.

Conrack1410
komentarz
komentarz

miałem swojego czasu n73- bardzo dobry telefon cena/jakość

nie robie off topa tylko nie lubię gdy ktoś pisze głupoty

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

N73 jest nawet fajny tylko gdyby był trochę mniejszy i ramu, procka to mu trochę chyba żałowali bo tnie się jak dziesięcioletnie kompy u nas w szkole :lol:

Gość
komentarz
komentarz
N73 jest nawet fajny tylko gdyby był trochę mniejszy i ramu, procka to mu trochę chyba żałowali bo tnie się jak dziesięcioletnie kompy u nas w szkole

No i dlatego to badziwe, bo to nie jest taki stary telefon i nie taki tani, za najtanszego N73 (399zl na allegro uzywke) masz K850i...wiec cena/jakosc to dla tego telefonu jest 5/5 w skali do 10.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

No ale n73 ma Symbiana, a k850i już nie.

Conrack1410
komentarz
komentarz

przede wszystkim n73 to nokia a k850i Se ;)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

A masz coś przeciwko SE?

Conrack1410
komentarz
komentarz

tak- ta firma robi przeciętne telefony

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Przeciętne telefony to robi Samsung. SE i Nokia to są dwie najlepsze firmy robiące telefony.

Conrack1410
komentarz
komentarz

najlepsze telefony robi Nokia i HTC

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
HTC

To juz są nie tylko telefony ;).

heh a widziales np SE G700i, G900i czy Xperia X1??

W ogole to porownaj sobie jakosc telefonow, Nokia za 500zl vs SE za 500zl...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.