x-kom hosting

XBOX czy PS ?

aXE
utworzono
utworzono

Witam !

Mam zamiar zakupić jakąś używaną konsolkę, by w zimne wieczory poleżeć w łóżku i pograć ;)

Więc co polecacie ? XBOX czy PS2 ? A może XBOX360 i PS3 ? Warto dopłacać do tych drugich ?

Jakbyście mieli jakieś konkrety to poproszę o linki. Tylko i wyłącznie komplety z grami. Cena... do 400zł. Chyba , że mnie na X360/PS3 przekonacie ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Dołóż do X360/PS3, bo to jednak sporo lepsze gry, więcej gier i więcej możliwości. Zakup XBox starego albo PS2 nie ma sensu raczej bo mało gier jest robionych na tą paltformę. Jak masz mało kasy to kup używanego lub nowego xbox arcade i będziesz zadowolony :)

qnick
komentarz
komentarz

Da się wyrwać używanego, działającego xboxa 360 z hdd za 400 zł. Oczywiście lepiej kupić 360 niż starego xboxa, różnica jest olbrzymia. Poszukaj na allegro, a jak nie znajdziesz to daj mi znać na pm. Coś wymyślimy :)

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

Jakbyście znaleźli jakiegoś używanego X360 do 400zł... byłoby super :) Bo jak teraz patrzałem... to tylko Forza Motorsport ma jakotaką grafikę na Xboxie.

Edit:

http://www.allegro.pl/item602834212_xbox_3...ega_zestaw.html

Takie coś znalazłem. Ale wątpie, żeby to była prawda. Za taką cenę X360 i tyle gier...

qnick
komentarz
komentarz

to są pewnie 23 piraty :)

aXE
komentarz
komentarz

To można piracić gry do X360 :o Sorry za takie pytanie, ale świeżak jestem ;).

Ale opłaca się to kupywać ? Myślicie , że dobry sprzęt czy wadliwy ? Bo taka cena...

falcon1984
komentarz
komentarz

Ciężko powiedzieć, możliwe że konsola uszkodzona a możliwe że dobra i sprawna. Pogadaj z kolesiem, a zapłata jakby co tylko za pobraniem... :P

A gry na pewno piraty. Xbox napisane aukcji że przerobiony ;)

aXE
komentarz
komentarz

A ten dysk to jak z nim ? Można dokupić większy czy coś ? Gry się zapisuje tzn. , że pożyczam od kumpla grę i zapisuje ją na dysk ? Jeśli tak, to mogę ją potem na płyte jakoś nagrać ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Dysk można kupić osobno i podłączyć do X-a (wersja Premium ma już od razu dysk 60GB, a Elite 120GB). Jak wgrasz NXE (New XBox Experience) - coś w stylu systemu operacyjnego konsoli to można kopiować gry na dysk twardy i wtedy grasz z dysku i nie niszczysz płytek DVD + masz ciszę bo napęd nie szumi. + tekstury w grasz szybciej się wczytują bo ida z dysku Ale do uruchomienia gry tj. jej zainicjowania potrzeba jest płytka z grą, więc nie idzie grać bez płyty z grą.

A gry oryginalne można zrobić kopie i wypalić, ale napęd musi być przerobiony (czyli sflashowany ixtreme'm)

aXE
komentarz
komentarz

A ile kosztuje ten sflashowany coś :D ?

No nic ;) Jutro zadzwonię do tego gościa i spytam co i jak ;)

Jak się dowiem to dam znać ;)

falcon1984
komentarz
komentarz

Sflashowanie napędu czyli popularna przeróbka to koszt około 50-60zł (wtedy można grać na kopiach zapasowych gier)

aXE
komentarz
komentarz

Domyślam się , że ten z aukcji ma już ten sflashowany dysk :)

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, ma sflashowany napęd

Gość
komentarz
komentarz
Domyślam się , że ten z aukcji ma już ten sflashowany dysk smile.gif

Flashuje sie naped, zobacz w jakims komisie "konsolowym", ostatnio znajomy kupil stara wersje konsoli "Premium", ale z dolozonym chlodzenie i sflashowanym napedem, bez dysku z karta pamieci i padem Wireless (i tam kable) za 500zl.

Naprawde warto kupic 360tke, dzisiaj u kumpla gralem w m.in Gears of War 2 czy GTA4, a takich gier nie znajdziesz na PS2, sam planuje kupic wersje Arcade, bo juz dosyc spadkow FPS i ladowania w ten komputer co chwile :P, choc zawsze kupuje wszystko okazyjnie ;).

djkraszinio
komentarz
komentarz

ja też ponownie kupuje xboxa 360 w czwartek jade odebrac :D i jak zwykle tez znalazłem suoer okazje

Conrack1410
komentarz
komentarz

Panowie tylko miejscie na uwadze ,że starsze wersje X360 są niestety mocno awaryjne

twierdza
komentarz
komentarz

sory że przerwę piękną dyskusję ale ja polecam PSP... :)

Conrack1410
komentarz
komentarz

PSP dość szybko się nudzi

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)
Flashuje sie naped, zobacz w jakims komisie "konsolowym", ostatnio znajomy kupil stara wersje konsoli "Premium", ale z dolozonym chlodzenie i sflashowanym napedem, bez dysku z karta pamieci i padem Wireless (i tam kable) za 500zl.

Naprawde warto kupic 360tke, dzisiaj u kumpla gralem w m.in Gears of War 2 czy GTA4, a takich gier nie znajdziesz na PS2, sam planuje kupic wersje Arcade, bo juz dosyc spadkow FPS i ladowania w ten komputer co chwile :P, choc zawsze kupuje wszystko okazyjnie ;).

Dokładnie :) Z tego powodu chcę też kupić X360.

Panowie tylko miejscie na uwadze ,że starsze wersje X360 są niestety mocno awaryjne

Chodzi o te czerwone kółko ? Tzn. 3 cosie na kółku :)

sory że przerwę piękną dyskusję ale ja polecam PSP... smile.gif

Nie, z wielu powodów ;) Jedyny + to to , że jest przenośny. Dalej ma same - .

Edit:

A jest możliwość , że jakaś gra się zatnie ? Słyszałem , że Undercover ma to do siebie, że nawet na konsolach się tnie.

A poza tym, jak to możliwe, że konsole mają słabszą specyfikacje od niektórych komputerów i działają na większych rozdziałkach a i tak się gry na nich nie tną ? Mówię tu np. o GTA4

falcon1984
komentarz
komentarz

Tak, 3ROD to The Ring of Death - "Pierścień Śmierci" :D:D

One były zmorą starszej wersji xboxa 360 z mało wydajnym chłodzeniem. Odkąd robią falcony :P i jaspery to problem został praktycznie zażegnany ;)

aXE
komentarz
komentarz (edytowane)

A co z internetem w X360 ? Trzeba coś wykupić ? WiFi czy coś ? Moge go podłączyć do Modemu ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Kabel sieciowy podpinasz do xboxa (jest on w zestawie), wpisujesz w konsoli adres IP i inne ustawienia i masz dostęp do XBL (XBOX Live) - można grać online wtedy z innymi graczami. Mozna do modemu podłączyć

aXE
komentarz
komentarz

A jeśli podłącze do modemu , to wtedy w PC będzie internet, czy nie ?

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie wiem jak to masz zorganizowane ale jak masz tylko 1 kabel to tylko net tu albo tu będzie. Żeby było na obydwu to trzeba jakiś router kupić i podzielić sygnał

aXE
komentarz
komentarz

Gościu powiedział, że wszystko OK. W pełni sprawna. Konsola z końcówki 2007 roku. Sflashowana. Sprzedaje ,bo już mu się po takim czasie znudziła.

Powiem tylko tyle , że jest 90% szans , że kupię ;) Daleko nie mam , więc może sam się po nią wybiorę :)

Dzięki wszystkim za pomoc :) Jakbym miał jeszcze jakieś pytania to napiszę :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.