x-kom hosting

Jakie macie temperatury w idle?

Temp. twojego GPU to  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Temp. twojego GPU to

    • do 45
      21
    • 45-50
      13
    • 50-55
      6
    • 55-60
      2
    • 60-65
      4
    • 65-70
      0
    • wi?cej
      3


corporaptor
utworzono
utworzono

Ociepliło się i od razu temperatura skoczyła mi o 4 stopnie, co mi się nie podoba, moze i jestem paranoikiem, ale mam w budzie 6 duzych wiatraków! Mam teraz 52 stopnie, ciekaw jestem jak się trzymają karty innych, myslę, że ankieta może się przydać.

qnick
komentarz
komentarz

U mnie cały czas w okolicach 80. Ale accelero w drodze

corporaptor
komentarz
komentarz
U mnie cały czas w okolicach 80. Ale accelero w drodze

Ale to w stressie mam rozumiec?

Qniooo
komentarz
komentarz

Ja ta na swoim X1650pro GPU FAN na 95% i tempki w idle powyżej 40 nie skaczą. Ale hałasuje jak suszarka :haha:

MagiK44
komentarz
komentarz

Ja mam 40 stopni :) Accelero S1 + Noiseblacker 120 mm

corporaptor
komentarz
komentarz
Ja ta na swoim X1650pro GPU FAN na 95% i tempki w idle powyżej 40 nie skaczą. Ale hałasuje jak suszarka :haha:

Ja mowilem o fanie nastawionym na default a nie na 100%, jak daje na full to jest 42-43 stopnie ;p powienienem chyba jakiś tweaker do wiatraków mieć.

Czabi
komentarz
komentarz

Ja na swoim Radeonie 4870 w spoczynku mam przeważnie 70* a w stresie maksymalnie 78*

corporaptor
komentarz
komentarz
Ja na swoim Radeonie 4870 w spoczynku mam przeważnie 70* a w stresie maksymalnie 78*

To dosyć dużo chyba, ale przynajmneij nie przegrzewa się w czasie grania.

A poza tym to o ile moze się podnieść temperatiura w czasie upałów względem powiedzmy zimy, która była jeszcze parę dni temu i czy nalezy się tym przejmować i z tym walczyć?

falcon1984
komentarz
komentarz

Mi na GF 8800GT skoczyła teraz temp. w idle na 55C

corporaptor
komentarz
komentarz
Mi na GF 8800GT skoczyła teraz temp. w idle na 55C

Zauważyłem, że w win xp temperatury grafiki są wyższ, neiwiedzieć czemu. na tym samy sprzecie w xp mialem 57 stopni a na wiscie 47, nie mówię o tym że ostatnio coś mi trochę skoczyły temperatury.

falcon1984
komentarz
komentarz

Ta temp. to są w ogóle jaja, bo jak miałem na XP poprzednie sterowniki to było 48C w idle, a jak wgrałem nowe to nagle 53C, a teraz o 2 stopnie skoczyło na 55 C :P więc jak tymi temp. się zbytnio nie przejmuje bo są mocno umowne

Czabi
komentarz
komentarz
To dosyć dużo chyba, ale przynajmneij nie przegrzewa się w czasie grania.

Jak na Radeony z seri 48XX to normalne temperatury. Większośc przekracza 80* w stresie

jacmiszcz92
komentarz
komentarz

Asus HD 4850 temp w idle 60,5 stopnia przy otwartej obudowie i wiatraku na auto, przy wiatraku na 100% i tez otwartej ubudowie temp w idle 57,5-60 stopni. W stresie, fan manualnie na 100% czasami wyłącza mi sie komp wiec musze kupic paste i Accelero TT. Zazwyczaj jednak temp w stresie wynosi ~73.

falcon1984
komentarz
komentarz

Oczyściłem kompa z zimowego kurzu (było tego mega dużo) - w rezultacie temp. na grafie w idle 49C :D:D

corporaptor
komentarz
komentarz
Ta temp. to są w ogóle jaja, bo jak miałem na XP poprzednie sterowniki to było 48C w idle, a jak wgrałem nowe to nagle 53C, a teraz o 2 stopnie skoczyło na 55 C :P więc jak tymi temp. się zbytnio nie przejmuje bo są mocno umowne

To by się zgadzało, bo tez zmieniałem sterowniki ostatnio, widac niepotrzebnie zupełnie.

zoliax
komentarz
komentarz

A ja mam w spoczynku 63 stopnie przy dwóch wentylatorach na obudowie. 8800GTS, co poradzić... A co do sterowników, nie wiem co nowe mogłyby zrobić z moją temperaturą, wiem za to, że z nimi wyskakiwały mi artefakty w AtiTool. :D

TCNieI
komentarz
komentarz

GTX 260 z 216core.. około 46-48C, 2 wentylatory w obudowie... z otwartą obudową ~44C, obroty wentylatora karty na domyślnym 750 RPM (40%)

damib
komentarz
komentarz

Ja na swoim HD2600XT kręcony widać na dole :] mam teraz 39* w stresie do 55 przed zmianą sterowników z 8.10 na 9.3 temp. były o 10* wyższe. I jest to wersja Silent Pipe II + dwa wentylatory w budzie 80mm przód, tył.

qwertyzax
komentarz
komentarz

36st na 4850, wentyl na 20%.

marcinx26
komentarz
komentarz

28-31 stopni , radeon 3850 gigabyte , chłodzony zalmanem , ale jak dla mnie jest trochę za głośno i zmienię na accelero

Gość
komentarz
komentarz

Zawsze koło 45*

corporaptor
komentarz
komentarz
GTX 260 z 216core.. około 46-48C, 2 wentylatory w obudowie... z otwartą obudową ~44C, obroty wentylatora karty na domyślnym 750 RPM (40%)

Nie bój nie bój, jeszcze ci się podgrzeje :D

A a propos accelero to bardzo opłaca się wydac na to 100zł i jak żywotne to jest?

Dracoo
komentarz
komentarz (edytowane)

U mnie w idle mam ok 45 stopni po podkręceniu na 815/4400, bez OC 40~42.. takie same miałem jak było zimno.. w stressie max 70 stopni przeważnie ok 60

Gość
komentarz
komentarz

U mnie zaś 78'C idle, 83-87'C stress. Ha! :E

TCNieI
komentarz
komentarz
Nie bój nie bój, jeszcze ci się podgrzeje biggrin.gif

Na to jest jeszcze zapas obrotów wentylatorów, przy podkręconych obrotach zszedłem do 36C ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.