x-kom hosting

Pojawiające sie ciągle okno z powiadomieniem

Gość
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam serdecznie, nie wiedziałem gdzie napisać więc chyba nie będziecie mieli mi za złe. Otóż moja sprawa to taka ze po otwarciu jakiegokolwiek okna z wiadomością filmową na stronie internetowej pojawia mi się to oto okno. Co z tym zrobić bo informacja brzmi że "wtyczka jest włączona" czy to prawidłowe bo mnie trochę wkurza to ciągłe wyłączanie. Co z tym zrobić i czy to jest prawidłowe ? A pop drugie przy zmianie okien ukazuje się ciągle komunikat czy chcę odbierać wiadomości z tej strony. Nie idzie tego wyeliminować ?

bez tytułu.JPG

bez tytułu 2.JPG

Edytowane przez Gość

pestka12
komentarz
komentarz

Witam.

 

To normalne prawie każda przeglądarka ma to, jak korzystam z opery i jak loguje się np: na forum to pisze czy zapamiętać hasło. Musisz wejść w ustawienia przeglądarki i tam poszukać.

Gość
komentarz
komentarz

No tak rozumiem ale żeby za każdym razem informować ze jest włączony Adobe Flash ? Przecież w Opcjach przeglądark9i mam ustawione aby za każdym razem włączała ?

pestka12
komentarz
komentarz

Nie jestem pewny ale jak wejdziesz w ustawienia w zakładkę witryny to tam masz napis powiadomienia i tam trzeba zaznaczyć nie zezwalaj żadnym witrynom na wyświetlanie powiadomień na pulpicie chyba to ale nie jestem pewny a poza tym co to za problem kliknąć przycisk i mieć spokój.

Gość
komentarz
komentarz

pestka12

Gdzie w Firefoxie masz zakładkę ustawienia ? Owszem jest zakładka Narzędzia a w niej Opcje i tam masz Ogólne; Wyszukiwanie; Treść; Aplikacje; Prywatność; Bezpieczeństwo; Synchronizacja  i Zaawansowane. Nie ma tam w Ustawieniach żadnych powiadomień.

pestka12
komentarz
komentarz

sorry patrzyłem u siebie w operze to nie wiem chyba tak jest napisana większość przeglądarek i nic z tym nie zrobisz ja to po prostu nie zwracam uwagi. 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.