pestka12

Użytkownik
 • Zawartość

  62
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O pestka12

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Tuszyn
 1. Witam. A czy jak wejdziesz w MÓJ KOMPUTER to dysk ma przypisaną partycję jeżeli nie to klikasz start prawym na MÓJ KOMPUTER zarządzaj i tam wybierasz zarządzanie dyskami i przypisujesz partycję.
 2. Programowanie, powinienem teraz ?

  Witam pana Kacpra. Nauka programowania nie zależy od wieku nawet poleca się zacząć od najmłodszego. W C++ też się da się tworzyć gry za pomocą SDL lub SFML ale na początku zrozum podstawy danego języka , najlepiej polecam książki ponieważ to jest stabilna wiedza lub ostatecznie internet , trzeba też się uzbroić w cierpliwość podczas nauki bo nie od razu piszę się potężne projekty. Na przykładzie swoim mam 15 lat rok temu zacząłem naukę z książki o C++ dziś powoli dochodzę do końca 1 tomu. Więc pewnie że możesz w tym wieku uczyć się programowania i życzę ci powodzenia i wytrwałości w nauce programowania.
 3. Odzyskiwanie hasła do biosu

  Sory ale linku nie mam ale ja już nie wiem więcej co z tym hasłem zrobić.
 4. Odzyskiwanie hasła do biosu

  Spróbuj jeszcze za pomocą programu unlock6 jeżeli to nie pomoże to ja już nie wiem co zrobić żeby je zdjąć *pomorze - region Polski *pomoże - od słowa pomóc
 5. Odzyskiwanie hasła do biosu

  Pewnie program zresetował lecz jest hasło serwisowe. Spróbuj poszukać na necie hasła do tego modelu laptopa.
 6. Odzyskiwanie hasła do biosu

  Oczywiście że się da programami np: killcmos
 7. Odzyskiwanie hasła do biosu

  Witam. Czy nie będzie problem że trzeba rozebrać laptop ? i czy reset całego biosa do ustawień pierwotnych nie będzie przeszkadzać ? Bo wyjęcie bateri zasilającej bios powoduj reset biosu do ustawień pierwotnych i kasuje hasło.
 8. Klawiatura i mysz nie działają

  Witam. Spójrz w biosie na funkcję USB keyboard Support i USB mouse Support i powiedz co jest ustawione . Jeżeli nie działa ci klawiatura w biosie to czy masz klawiaturę na ps/2 i czy masz takie złącze.
 9. Witam. Oczywiście że się da można programami lub nawet w Windowsie są dwa sposoby za pomocą mój komputer wybierasz partycję klikasz prawym -> Właściwości -> Narzędzia i tam jest funkcja utwórz kopię zapasową lub w panelu sterowania -> System i Zabezpieczenia -> Kopia zapasowa/Przywracanie lub jak mówiłem wcześniej programami
 10. Reset BIOS

  Ja nic już tu nie pomogę ale chyba dysk jest padnięty
 11. Reset BIOS

  To jest normalne bo w dysku HDD jest talerz a masz teraz jakiś adapter z sata na usb luk inny komputer żeby sprawdzić
 12. Reset BIOS

  Nie widzi dysku chyba jest uszkodzony dysk
 13. Reset BIOS

  Prawdo podobnie masz to pod F12 jak włącza się komputer
 14. Reset BIOS

  A włącz bot menu i wybierz dysk i zobacz co się stało
 15. Reset BIOS

  Reset biosu powoduje tylko reset biosu system zostaje nic nie przywraca