x-kom hosting

rtvagdzone.com czy ktoś zna

KaZuYa
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam chcę zamówić konsole w rtvagdzone.com cena bardzo atrakcyjna aż dziw czy ktoś , może cokolwiek zamawiał u nich z góry dziękuję za odpowiedz

Edytowane przez KaZuYa

ocek
komentarz
komentarz

Wygląda na oszustwo. Podaje się za partnera skąpiec.pl a brak tam jakichkolwiek wzmianek na temat sklepu. Omijałbym.

  • Dobra wypowiedź 1
zgr_chomik
komentarz
komentarz

RTVAGDZONE TO OSZUŚCI !!!

 

UWAGA OSTRZEGAM !!!

 

Zamówiłem (16. 04. 2016) u nich Telewizor i popłynąłem na 1500 zł ostatnia wiadomość od nich to to że wysłali zamówiony towar. Gdy chciałem nazwę przewoźnika i nr. listu przewozowego kontakt się urwał cisza wszędzie. Zgłoszone na policję niech zamkną stronę aby nikt nie dał się już nabrać.

 

Znalazłem w necie na stronie ServiceHostNet taki oto raport:

 

Services used by rtvagdzone.com

 

Find what are the main services utilised by rtvagdzone.com.
Server Tech nginx
Compression Algo gzip
Generator PrestaShop
SSL Certificate -
Hosting Account -
DNS Served by topdns.com
Google Analytics Present
External Links -
Language Polish
Origin country RUSSIAN FEDERATION
Primary IP Address 194.63.141.84
Owner Country BAHAMAS
Email server -

 

Pozdrawiam. Dariusz

lorent
komentarz
komentarz

Noo właśnie, i wszystko wyszło. Jak coś jest za dobre żeby było prawidzwe to pewnie tak jest...

lop_kom
komentarz
komentarz

Witam, niestety dwa dni po zgr_chomik też kupiłam w rtvagdzone sprzęt za ponad 2500zł. Do dzisiaj miałam jeszcze nadzieję (minimalną).  Tak samo ostatnia wiadomość - wysłane. Od tej pory brak kontaktu. Zgłaszam na policję.

annoush
komentarz
komentarz

Zgłaszajmy sprawę na Policję lub bezpośrednio do Prokuratury - istnieje szansa, że im więcej zgłoszeń to nie umorzą postępowania..

ENDRIU040390
komentarz
komentarz

Zamowiłem u nich towar, wyslalem pieniadze, za jakis czas dostalem maila z info ze towar zostal wyslany, a gdy napisalem o to zeby podali nr kuriera lub listu, kontakt sie urwal !!,

 

Brese
komentarz
komentarz (edytowane)

Witam, też dałem się nabrać... Dzisiaj nawet strona już nie działa, a podany nr tel nie istnieje... Na mapach Google podany adres też nie istnieje. Od wczoraj nie ma z nimi żadnego kontaktu. Zgłoszę to w poniedziałek na policję. Trudno. Lekcja życia. Dziwne że ktoś chce mieć kłopoty za taki wałek.

Edytowane przez Brese
Uszczegółowienie
annoush
komentarz
komentarz

czy ktoś ma imię i nazwisko właściciela konta na które przelewane zostały pieniądze?

suuuprise
komentarz
komentarz

rtvagdzone to oszustwo. Złożyłam sprawę na policję. Obiawiam się że pieniadze przepadły. Co dziwniejsze przeszukując internet można znaleźć ogłoszenie o przyjęciu do pracy w danej firmie. Czy ktoś zajmuje się złożeniem zbiorowego pozwu?

Brese
komentarz
komentarz

Na zamówieniu nie ma żadnego nazwiska właściciela konta, ale do tego akurat można dojść. Chyba, że ktoś otworzył konto na skradziony dowód... Tę ogłoszenia o pracę to pewnie próba zwerbowania osób, które udostępnią ksero dowodu...

annoush
komentarz
komentarz

Konto na pewno jest otworzone na osobę indywidualną, nie na firmę...

Brese
komentarz
komentarz

Jak sobie pomyślę ile mógłbym zarobić przez ten czas który teraz stracę na przesłuchaniach jako poszkodowany i świadek to ta oszczędność to śmiech przez łzy.:'( 

Ale nie innego sposobu na oszustów jak ściganie ich. Nie ma co odpuszczać.

annoush
komentarz
komentarz
42 minut temu, Brese napisał:

Dziwne że ktoś chce mieć kłopoty za taki wałek.

 

Brese jeśli to profesjonaliści to można szukać, ale chyba wiatru w polu :(

 

Jak rozmawiałam przez tel. to po głosie miły, młody, kulturalny chłopak, "pracownik obsługi".

Składałeś w swoim banku dyspozycję odzyskania długu?

Brese
komentarz
komentarz
2 godziny temu, annoush napisał:

 

Brese jeśli to profesjonaliści to można szukać, ale chyba wiatru w polu :(

 

Jak rozmawiałam przez tel. to po głosie miły, młody, kulturalny chłopak, "pracownik obsługi".

Składałeś w swoim banku dyspozycję odzyskania długu?

Konto na kogoś realnego musiało być założone. Chyba że na kradzione ksero dowodu lub na słupa. Ktoś gdzieś musiał odebrać umowę od banku. 

Nie wiedziałem że coś takiego istnieje. Na stronie mojego banku nie mogę znaleźć...

Znalazłem dane sprzedawcy:

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
Dane podstawowe
Imię Agnieszka
Nazwisko Puzio
Numer NIP 8851448791
Numer REGON021299965

Sklep RTV AGD Agnieszka Puzio
Dane adresowe
Adres głównego miejsca wykonywania działalności: ul. Fredry 24, 57­400 Nowa Ruda
Adresy dodatkowych miejsc wykonywania
działalności: ul. Fredry 24, 57­400 Nowa Ruda
Adres do doręczeń;
Ścinawka Średnia Sikorskiego 14E, 57­420 Radków
Polska

sten88
komentarz
komentarz

Witam chyba ja też padłem łupem tych oszustów gdyż towar zamówiony 3 maja jeszcze nie dotarł a 9 maja był niby wysłany. Chciałem zapytać co Wy drodzy forumowicze robicie w tej kwestii jeśli też zostaliście oszukani?? I czy jest ktoś kto zamówiony towar otrzymał?? Z góry dziękuję za odp i pozdrawiam

ENDRIU040390
komentarz
komentarz

Trzeba dowiedzieć sie jak najwiecej o nich,. i zgłaszac policji

Brese
komentarz
komentarz (edytowane)
13 godzin temu, annoush napisał:

 

Brese jeśli to profesjonaliści to można szukać, ale chyba wiatru w polu :(

 

Jak rozmawiałam przez tel. to po głosie miły, młody, kulturalny chłopak, "pracownik obsługi".

Składałeś w swoim banku dyspozycję odzyskania długu?

Ciekawe czy dzwoniłaś pod nr 74 667 40 87? Teraz jak się zadzwoni to podaje informację że nr nie istnieje. Ważne jest żeby ustalić ten nr tel., bo ktoś go musiał udostępnić. Im więcej informacji podamy przy zgłoszeniu tym lepiej, bo więcej tropów. 

9 godzin temu, sten88 napisał:

Witam chyba ja też padłem łupem tych oszustów gdyż towar zamówiony 3 maja jeszcze nie dotarł a 9 maja był niby wysłany. Chciałem zapytać co Wy drodzy forumowicze robicie w tej kwestii jeśli też zostaliście oszukani?? I czy jest ktoś kto zamówiony towar otrzymał?? Z góry dziękuję za odp i pozdrawiam

Uważam że trzeba zgłaszać policji nawet jak kasy nie odzyskamy, bo policja i organy ścigania są u nas takie jakie są. Nie można tego puścić plazem bo to uczy bezskarności. 

Edytowane przez Brese
Literówka
annoush
komentarz
komentarz

Tak, dzwoniłam pod taki sam numer.

 

sten88
komentarz
komentarz

Ktoś już zgłosił to oszustwo na Policji czy jeszcze nie?? Bo dobrze by było żeby było nas więcej zgłaszających?? 

suuuprise
komentarz
komentarz

moja sprawa została już zgłoszona i od razu usłyszałam że są marne szanse na odzyskanie pieniędzy.

 

karo1981
komentarz
komentarz

Nie zdziwiłabym sie gdyby sie okazało że właścicielka stacjonarnego sklepu której dane adresowe zostały w RTVAGDZONE wykorzystane nic o sprawie nie wie,a konta bankowe na które ludzie wpłacali pieniadze były założone na "słupy"-czyli pewnie na  jakis przyjemniaczków spod monopolowego skuszonych perspektywą gratisowej skrzynki wódki za przysługe..

Sama zostałam oszukana na 900zł i szczerze wątpie czy uda się odzyskać kasę lub otrzymać zamówiony przedmiot...

suuuprise
komentarz
komentarz

pytanie czy wszyscy przelewaliśmy pieniądze na to samo konto, bo jak się okazało zalazły się osoby które otrzymywały dane do przelewu na inny numer.

64 1320 1537 2971 8777 3000 0001  ?

annoush
komentarz
komentarz

jest kilka roznych kont

pawprzem
komentarz
komentarz

Witam.

Ja przelałem kasę na konto  04 1320 1537 2424 6406 3000 0001 kwotę 6499zł :-(

Dokładnie to dostałem w e-mailu

 

Wybrałeś przelew bankowy jako sposób zapłaty.

Oto dane bankowe do przelewu:
Kwota: 6 499,00 zł
Właściciel konta: Sklep RTV AGD
Dane konta: 04 1320 1537 2424 6406 3000 0001
ul. Aleksandra Fredry 24
57-400 Nowa Ruda

Adres banku: Bank Pocztowy S.A.

Przelew zrobiłem 25 kwietnia 2016 i pewnie telewizora ani kasy już nie zobaczę

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.