x-kom hosting

Komputer do max 3000 bez monitora

Jogi38
komentarz
komentarz

Np. Przejsciówke d-sub--->DVI, jaka najlepsza? Niektórzy pisza, że będzie od razu z kartą graficzną.

Youki
komentarz
komentarz

Do niektórych kart dodają przejściówkę. 

Youki
komentarz
komentarz

Karta może być, a zasilacz zmień na VS 450W

 

Bogatsze okablowanie, jedna mocna linia +12V

Youki
komentarz
komentarz

VS 450W wystarcza do R9 280X z lekkim zapasem, ale jak możesz dopłacić to bierz. 

 

Przecież ten zasilacz ma 450W czyli jeszcze mniej

Chodzi o moc na linii +12V
Jogi38
komentarz
komentarz

No to dopłacam i piszę do tego gościa od morele by mi zmienił zamówienie. Dzięki za wszystko. Takie pytanie jeszcze Youki, jak użyje tej przejściówki z d-sub na dvi to nie strace na jakości obrazu?

Youki
komentarz
komentarz

Nie

Jogi38
komentarz
komentarz
http://www.morele.net/zasilacz-chieftec-gps-600a8-600w-box-gps-600a8-605001/jeszcze ten zasilacz mi polecił taki gościu masz tu cytat.


"Tak dostaniesz przejściówkę, zawsze dodają. Z tego co widzę w opisie to Asus Radeon R9 280X DC2 3GB wymaga pina 6+8. Może Chieftec GPS-600A8 bulk 80%
by prędzej pasował bo ten z zestawu ma jeno 6+2pin. Czy ja źle widzę :)


Użytkownik Pavvell edytował ten post wczoraj, 09:37"
Youki
komentarz
komentarz

Przecież SE SMart ma 2x 6+2 PIN więc nie wiem w czym problem.

Jogi38
komentarz
komentarz

Ale ten ma jeszcze więcej wat i w sumie tańszy o 7zł. To brać?

Youki
komentarz
komentarz

Jest niemodularny i okablowanie nie jest w oplocie. Dla mnie taki sobie wybór. 

Jogi38
komentarz
komentarz

Niemodularny czyli kable są na stałe i zasilacz może się nie zmieścić w obudowie, czy jak? Wezmę go i tak bo jak kiedyś będę chciał dokupić coś, chce by był mały zapas watów.

Youki
komentarz
komentarz

Czyli, że niepotrzebne przewody muszą być w obudowie. 

Jogi38
komentarz
komentarz (edytowane)

E tam, niech sobie będą :) dobra dzięki jeszcze raz, to ja spadam. Napisze czy wszystko działa jak przyjdzie. Może uda mi się otworzyć przed świętami :)


@edit: Cholera! Dopiero teraz doczytałem, że w tej karcie graficznej przy D-SUB jest napisane NIE, a przy wyposażeniu nie ma nic o adapterze, cholera i co teraz?
Zobaczcie sami http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-280x-dc2-3gb-384bit-ddr5-dp-hdmi-dvi-r9280x-dc2-3gd5-615586/

Youki
komentarz
komentarz

Cholera! Dopiero teraz doczytałem, że w tej karcie graficznej przy D-SUB jest napisane NIE, a przy wyposażeniu nie ma nic o adapterze, cholera i co teraz?

Dokupić samemu adapter ?

Jogi38
komentarz
komentarz

Ale inne karty (niektóre) mają przy d-sub napisane "przez adapter".
A t a moja po prostu przy d-sub "nie", kurde jutro musze do nich zadzwonić.

Youki
komentarz
komentarz

To tylko zależy od opisu w sklepie ...

Jogi38
komentarz
komentarz

Czyli wszystkie karty obsługują VGA? Ja Ci podaje przykłady tylko z morele.net
Czyli ta karta na pewno będzie działać przez adapter czy zastanowić się nad inną?

Youki
komentarz
komentarz

Raczej nie powinno być problemów. 

Jogi38
komentarz
komentarz

Raczej :). Wyjdzie na to, że przyjdzie komputer na święta, nie będzie działać i będę kombinował z tymi przejściówkami.

Youki
komentarz
komentarz

Wszystkiego nie przewidzisz, czasami niektóre przejściówki mają focha i nie chcą działać. 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.