x-kom hosting

Wybieramy Moderatora / Helpdesk roku !

Wybieramy Moderatora / Helpdesk roku !  

100 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wedlug was zasluzyl na miano Moderatora roku 2011?

    • antos
      1
    • benkowik
      3
    • cubeaim
      21
    • De Puta Madre (Sicknature)
      37
    • djmakus
      28
    • raazor90
      9
    • Webber
      1
  2. 2. Kto wedlug was zasluzyl na miano Helpdesk roku 2011?

    • bub
      10
    • ciaciama
      9
    • Igorrodz
      53
    • kelloco2
      11
    • Mephic
      9
    • WireBoot
      8


cubeaim
komentarz
komentarz

Co do wygrania?

Igorrodz
komentarz
komentarz

Właśnie? Jakie nagrody? Może Alfa Romeo dla najlepszego a dla kolejnych coś ze sprzętu komputerowego? Monitory, karty graficzne, procesory, płyty główne... :E

kelloco2
komentarz
komentarz

łooho można głosować na siebie? ^_^

Igorrodz
komentarz
komentarz

Nie można. Chyba :cfaniak:

Alron
komentarz
komentarz

+1

A tak serio, to calkiem fajna ankieta. Przydalaby sie jakas nagroda dla zwycięzców. :D

  • Dobra wypowiedź 1
cubeaim
komentarz
komentarz

A po co kolorowi mają w ogóle tutaj głosować? :E Przecież to się mija z celem takiej ankietki ^^

trusiaczek
komentarz
komentarz

Jak na razie zastanawialem sie nad Samolotem odrzutowym, ale chyba nie wypali bo nie wiem gdzie bo bedziecie trzymac :E

Do wygrania zabytkowy niepowtarzalny SD RAM (do oprawienia w ramke i powieszenia sobie na sciane):)

  • Dobra wypowiedź 1
naekana
komentarz
komentarz (edytowane)

Ankieta powinna być publiczna, bo niektórzy znani są z tego, że lubią głosować na siebie :cfaniak: No i też, żeby była możliwość poznania wyłącznie zdania samych użytkowników, co dla ekipy również będzie cenną wskazówką ;)

[color=#FFA500]// A potem niech ci się rozwinie kilkudziesięcio rzędowa lista użytkowników którzy głosowali :mur: [/color]
// Tak jak jest jest dobrze :)
// Cube

cubeaim
komentarz
komentarz

SD RAM.... Hmm, jeśli to 8GB kości to się skuszę :E
Samolot nie musi być odrzutowy, na tłokowym (jak w avatarze - Pby Privateer) też daleko można zalecieć :P

trusiaczek
komentarz
komentarz

@naeakana

Z jednej strony masz racje, natomiast niektórzy wola to zdanie zachowac wylacznie dla siebie. Kto chce sie podzielic z nami swoim wyborem, moze napisac rowniez w poscie tutaj.
A jeden glos na siebie samego to nei taka tragedia. :E

Igorrodz
komentarz
komentarz

Ja tam nie głosuję bo na liście Pani Naekany nie ma - więc nie mam na kogo :dance2:

A głosowanie jest równe - wolne - tajne - bezpośrednie. To chyba dobrze? :ninja:
[color=#ffa500]// No pewnie :D
// Cube[/color]

naekana
komentarz
komentarz

[quote name='naekana' timestamp='1323981653' post='1397875'] // A potem niech ci się rozwinie kilkudziesięcio rzędowa lista użytkowników którzy głosowali :mur: [/quote] E no, bez przesady. W innych ankietach forumowych aż takim to problemem nie było.

@[url="http://www.forumpc.pl/index.php?showuser=82803"]trusiaczek[/url] No taa, ale dobrze by było poznać tylko Wasze zdanie. Chyba że po prostu poprosi się o to, by kolorowi nie głosowali i już ;) A Ci, co już zdążyli z rozpędu zagłosować (w tym ja buahaha :haha:) po prostu niech usuną swój głos - jest taka możliwość.

trusiaczek
komentarz
komentarz

Albo sprawiedliwiej by bylo gdyby korolowi glosowali, ale nie na siebie.

naekana
komentarz
komentarz

Git. W sumie to jest konkurs/wybory, to każdy powinien mieć możliwość głosu. A jak będziemy chcieli poznać Wasze odrębne zdanie, założymy własną ankietę ;) Głosuję więc ponownie :E

Igorrodz
komentarz
komentarz

Do kiedy głosujemy?

djmakus
komentarz
komentarz

zagłosowałem jako drugi i nawet przez myśl mi nie przeszło aby oddać głos na siebie :E

[color=#d3d3d3]ankieta prawie dobra - prawie, bo połowa osób doszła lub zmieniła status w ciągu roku, i jeśli taki ja byłem przez pół roku HD a przez pół roku Modem, to powinienem być w dwóch miejscach, bo może byłem dobrym HD a jestem beznadziejnym Modem[/color] :D

Głosowanie do końca roku - w końcu konkurs roczny :)

Igorrodz
komentarz
komentarz (edytowane)

A jakbyś wygrał w obu kategoriach?

[color=#008000]//wybory sfałszowano :)[/color]
[color=#008000]//makus[/color]

trusiaczek
komentarz
komentarz

Glosowanie trwa do 31 grudnia 2011 roku, do godziny 23:59.

bub
komentarz
komentarz (edytowane)

A naszych Adminów to już nikt docenić nie chce ;>

[quote]A po co kolorowi mają w ogóle tutaj głosować? :E Przecież to się mija z celem takiej ankietki ^^[/quote]

A co to już kolegów ocenić nie można?? :PP

[color=#ffa500]// Jesteś świetnym niebieskim smerfem :P
// Jak widać ocenić sobie można :E
// Cube[/color]

danielek316
komentarz
komentarz

[quote name='bub' timestamp='1324059312' post='1398316'] A naszych Adminów to już nikt docenić nie chce [/quote]
My już jesteśmy docenieni :E

  • Dobra wypowiedź 1
Igorrodz
komentarz
komentarz

[quote name='bub' timestamp='1324059312' post='1398316'] A naszych Adminów to już nikt docenić nie chce ;> [/quote]

Oni są tak wspaniali, ze brakuje skali aby ich oceniać.
Zresztą każdy dostałby po 105% głosów - zatem wynik z góry jest znany :D

cubeaim
komentarz
komentarz

Hhahahaaha co racja to racja :E

  • Dobra wypowiedź 1
antos
komentarz
komentarz

ej, a dlaczego dla mnie tylko jeden głos? Przyznać się komu zaś trzeba przelew zrobić na konto :D

cubeaim
komentarz
komentarz

Dobra, wyślij mi tą złotówkę to zagłosuje :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.