x-kom hosting

Internet do Sony Ericssona za darmo!

Lolitka
utworzono
utworzono

Hej dziś znalazłam fajny filmik na necie, przydatna rzecz:

http://www.spryciarze.pl/zobacz/jak-podlac...sson-a-za-darmo

Próbował ktoś z was kiedyś w ten sposób mieć darmowego neta w SE?

//Nie ten dział

//Buszido

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Siemka. Kiedyś z ciekawości podłączyłem przez bluetooth neta za pomocą programu phone proxy. Polecam ten program. Bardzo łtwy w obsłudze, lekki i darmowy dostęp do neta.

  • 1 miesiąc później...
dudzio1994i
komentarz
komentarz

Ja Próbowałem ale wyszło tylko w 75% bo włączalem sobie aplikacje w komputerze a wlanczaly sie w telefonie :) ale gdy wlanczalem opere w telefonie to mi wyskakiwalo ze cos jakos sie nie moze połaczyc... i wlasnie nie wiem dokladnie czy wszystko dobrze zrobilem....

Maniaknak na jakim telefonie to robiłes?? Bo ja na SE k530i :)

//Ile razy mam powtarzać ? Ostatnie ostrzeżenie ustne... 1 odkop=1 warn

//Duban

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Na SE k550i.

dudzio1994i
komentarz
komentarz

i normalnie chodziłes sobie po necie ?? bo mi wyskakuje bład...:(

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Tak normalnie. Tylko komp musi być włączony i nie możesz zgubić zasięgu bluetooth.

Instrukcja:1. Uruchom PhoneProxy Service.2. Wybierz port szeregowy(sterowniki Windows - port Przychodzący w oknie Porty COM, BlueSoleil - włączony port szeregowy w Okno usługi).3. Kliknij Uruchom.4. Uruchom midlet PhoneProxy w telefonie.5. Po zakończonym wyszukiwaniu urządzeń Bluetooth z usługą Port Szeregowy wybierz komputer z listy, aby połączyć z PhoneProxy Service.Konfiguracja telefonu:1. W ustawieniach, zakładka Łączność wybierz Ustaw. internetowe, Profile internetowe.2. Ustaw profil, z którego korzystasz do łączenia się z internetem.3. Ponownie wybierz Profile internetowe, na zaznaczonym profilu: Więcej, Ustawienia.4. Ustaw Użyj serwera proxy: Tak, Adres serwera proxy: localhost, Numer portu: 8080.5. Wróć do Ustaw. internetowe, Ustawienia Java i wybierz ten sam profil, dla którego zostało włączone proxy.Konfiguracja Bluetooth - sterowniki Windows (Bluetooth Stack):* Włącz odnajdowanie.* Sparuj połączenie komputera z telefonem.* Pozostaw włączone odnajdowanie.* Jeżeli w zakładce Porty COM nie znajduje się żaden port z kierunkiem Przychodzące dodaj port przychodzący.Konfiguracja Bluetooth - BlueSoleil:* Wybierz Podgląd, Okno usługi (View - Service Window).* Zatrzymaj usługę jednego z dwóch portów szeregowych, we właściwościach wyłącz autostart usługi.* Usługa port szeregowy musi być uruchomiona na jednym porcie (podświetlona na żółto, na zielono dopiero po podłączeniu telefonu).Uwagi:* Midlet PhoneProxy po połączeniu z PhoneProxy Service otwiera połączenie http i sprawdza czy zostało zrealizowane przez proxy.* Telefon obsługuje połączenia proxy tylko dla prawidłowo skonfigurowanego połączenia internetowego.* W ustawieniach Opera Mini należy wybrać Protokół: HTTP aby korzystała z proxy.* Prędkość połączenia proxy jest ograniczona przez oprogramowanie telefonu do ok. 4 kB/s.* Połączenia http zrealizowane przez PhoneProxy są wyświetlane w konsoli programu.Uwagi - PhoneProxy Service (aplikacja):* Do uruchomienia wymaga .NET Framework 2.0 (nie dotyczy Windows Vista).* Tworzy połączenie Bluetooth otwierając wirtualny port szeregowy utworzony przez oprogramowanie/sterowniki Bluetooth.Uwagi - PhoneProxy (midlet):* Po połączeniu z PhoneProxy Service midlet otwiera połączenie http i sprawdza czy zostało zrealizowane przez proxy.Obsługiwane modele telefonów z możliwością uruchomienia kilku midletów Java w tym samym czasie:SonyEricsson: K550i, K790i, K800i, K810i, K850i i inne.Obsługiwane modele telefonów z możliwością uruchomienia tylko jednego midletu Java w tym samym czasie:SonyEricsson: K750i, K600i*, K610i*, W300i*, W850i*, W880i*, Z710i* i inne.* - nie wiem czy można uruchomić na tych modelach więcej niż jeden midlet.POBIERZ PhoneProxy 0.22:Kod:http://www.speedyshare.com/505189921.htmlJa sam to sprawdziłem i mi działa bez problemu!która z tych metod jest lepsza?czy opłaca mi się być na internecie w telefonie czy lepiej na kompie(chodzi mi o ściąganie tapet itp bo ja mam wolnego kompa[strasznie wolnego])? 
Artur
komentarz
komentarz

maniak:), jak podłączasz swojego k550i pod kompa to co wybierasz ?? transja danych ?

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Zamieściłem cały poradnik z innego forum.

RSK1990
komentarz
komentarz

Mój iPlus jest za słaby do oglądania filmików a chciałem zapytać jaka jest prędkość tego neta???

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Bardzo mało ok. 4-5 KB/s. Nadaje się tylko do przeglądania stron.

RSK1990
komentarz
komentarz

taką to ja miałem prawie rok w iplusię zanim nowej anteny nie postawili. A jeszcze jedno pytanko trzeba mieć jakiś nowy model SE czy starsze też mogą być np. k300 albo k700 bo bym w taki zainwestował :)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

K700i nie może korzystać z bluetooth podczas działa aplikacji (np, blueroom nie zadziała) a k300i nie działa. Do tego sposobu lepiej mieć jakiegoś k550i, k610i w580i przynajmniej.

RSK1990
komentarz
komentarz

Acha dzięki i tak będę nie długo kupował nowy tel to sobie jakiegoś SE sprawie :D

dudzio1994i
komentarz
komentarz

Ja to robiłem przez kabel USB i dzialalo ....

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Też sposób ale jaki jest sens siedzenia przed kompem i korzystania z neta z telefonu?

dudzio1994i
komentarz
komentarz

Ja Zrobiłem sobie przedłuzacz USB... Bo mam Jeszcze brata i oon czesto sie pcha na kompa i w ten sposób mógł bym chociasz siedziec sobie na gg :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.