x-kom hosting

Pali sie

madman1
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam

Mam pewien problem

Miałem płyte główną Gigabyte pod procki AMD 64 bitowe .

Płyta sie spaliłq wiec kupiłem nową znajomy powiedzial ze spaliła sie przez zasilacz (jakis nonejm 350 wat)

kupiłem nowy zasilacz 450 wat tracer czyli tez raczej nonejm.

Podłączyłem a po 20 minutach poleciał dym z zasilacza..spalił sie :/ ( NOWY ZASILACZ)

Konfiguracje komputera mam następujacą:

procek : semptron 2,8 64 bit

płyta: AS rock K8NF3

1gb ramu kongstone

grafika geforce 1 na testy czy ruszy komp (mam radka x1950 pro ale niepdłączałem bo ciągnie za duzo mocy)

i do tego ten nieszczesny zasilacz 350 wat co niby mi spalił płyte

i jakos to działa ale komputer sie restartuje co jakis czas

Wiem ze nonejmy zasilacze to syf ale zeby 450 watowy zasilacz niepociagnoł takiej konfiguracji???

co może być nie tak???

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Bo to jest zaleta zasilaczy no name za 50zl.. niby 400w a tak naprawde z 200w nie daja rady .. Mozliwe ze bylo przpiecie w sieci a on nie mial zabezpieczenia i sie spalil..

Ja na twoim mijscy najtaniej bym wybral mode com MC 350W.

Natomiast najlepiej by bylo PENTAGRAM 430.

Na zasilaczach sie nie oszczedza.. bo bedziesz placil podwójnie..

Gość
komentarz
komentarz

maxsp2 przecież ModeCom MC 350W ma tą samą moc na linii +12V co Pentagram 430W... :huh:

maxsp2
komentarz
komentarz

Tak ale ma wiecej A na 3,3v i 5v :) ..dlatego najtańsza opcja jest MC :)

lolek00
komentarz
komentarz

A ja mam Fortrona Noise Killer 350W i jest niezastapiony(ladny wyglad i wsyzstkie zabezpieczenia :) ) Bierz Fortrona,Chiefteca, Modecom MC lub Volcano lub jakis firmowy a nie NO-name :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.