x-kom hosting

toxic 4850 hd-problem z graniem^

flipwhip
utworzono
utworzono

Witam! zakupiłem sobie świeżutkiego kompa.....

intel core 2duo e 7400

2x1gb a-data ramu

zasilacz modecom'a premium 500 watt

płyta główna gigabyte ep43-s3sl (bios z sierpnia zeszłego roku jest)

i toxic radeon 4850hd z chlodzeniem zalman vf 900(ktore ponoc jest mierne raczej:/)

........i praktycznie od razu pojawił mi sie problem-podczas grania-nie wazne ile gram czy godzine czy minute,losowo, wyłącza mi się gra,robi czarny ekran,pokazuje sie okno od vpu recovera a potem albo sie wyłącza gra albo nie. zanim zainstalowalem nowe sterowniki było podobnie tylko bez okna od vpu recover. czytalem sporo postow na roznych forach ale nie dopatrzylem sie niczego... zasilacz powinien chyba wystarczyć ,karta sie nie grzeje-bo w najwiekszym stresie jaki udalo mi sie wykreować osiagnela 78 stopni. nic mi nie pika,zadnych ostrzeżeń. niczego poki co nie podkrecalem. jesli gdzies napisalem jakas bzdure to sorry,ale nie znam sie na tym za bardzo,a raczej zupelnie,tylko tyle co udalo mi sie wyczaić na forach.

prosze o pomoc,to dosc pilne jak da sie zauważyć bo problem ten skutecznie uniemożliwia mi granie w sieci,nie mowiac o zwyczajnej rozgrywce w singlu.

z gory wszystkim dziekuje.

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj różnych wersji sterowników Catalyst aż do skutku. Windows masz czysty ? Jeśli Windows nei był instalowany od nowa na tej karcie nigdy to warto to zrobić

dem
komentarz
komentarz

Oczywiście jeśli tylko masz możliwość , a to wyżej nie pomoże warto wypróbować jakiś pewniejszy zasilacz. Bo premium to chyba następna feel'a ma dwie linie 12V dość słabe.

flipwhip
komentarz
komentarz

windows jest okej,wszystko bylo instalowane u mnei w chacie od podstaw,po kolei przez informatyka. stery mam najnowsze,kilka dni temu pobierane. jakis rozsadny zasilacz za jeszcze rozsadniejsze pieniądze??:)

Dracoo
komentarz
komentarz
przez informatyka.

To lepiej zainstaluj jeszcze raz :lol:

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.