x-kom hosting

Smsung SGH-F480

gfh7x
utworzono
utworzono

Witam wszystkich użytkowników tego forum. Obecnie posiadam telefon Samsung SGH-F480 ale długo się nim nie nacieszyłem :( po około 6 miesiącach użytkowania tego telefonu padł mi wyświetlacz :( dzisiaj :( Co do telefonu nie mam zastrzeżeń, bateria jest bardzo dobra w szczególności jeśli zredukujemy jasność ekranu i powyłączamy nie potrzebne bajery to bateria w telefonie na samych rozmowach i SMS wytrzyma 5-7 dni co jest dobrym rezultatem. Ja często słuchałem muzyki na tym telefonie, jakieś 2godz. dziennie i telefon trzymał 3-4 dni co jest dobrym wynikiem :) Moje pytanie do was brzmi, jakie macie odczucia do tego telefonu, co sądzicie o jego awaryjności, jak wam się go użytkuję?

kandziak
komentarz
komentarz (edytowane)

Odnośnie tego postu jestem ciekaw jak to wygląda z serwisem to co udało mi się dowiedzieć to osoba która zakupila dany tel. lub inny sprzęt do 6 miesięcy jego użytkowania nie musi oddawać go na serwis tylko zarządać nowego do tego jest potrzebna przy sobie ustawa :) bo oczywiście osoba na stanowisku będzie sie upierać że to nie prawda.

Thief27
komentarz
komentarz (edytowane)

Ja ten telefon mam od grudnia 2008 roku.Telefon sprawuje się b.dobrze zero awaryjności.Kupiłem go za dość niską cene 500zł nowy z gwarancją.Mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu który zainteresowany jest kupnem tego telefonu :D

//Jesteś pewien że od grudnia 2009? A nie od grudnia 2008?

//Mamy marzec 2009 ;), popraw datę

//Michał Paluch

gfh7x
komentarz
komentarz
kandziak Napisano czw, 26 mar 2009 - 09:52

Odnośnie tego postu jestem ciekaw jak to wygląda z serwisem to co udało mi się dowiedzieć to osoba która zakupila dany tel. lub inny sprzęt do 6 miesięcy jego użytkowania nie musi oddawać go na serwis tylko zarządać nowego do tego jest potrzebna przy sobie ustawa bo oczywiście osoba na stanowisku będzie sie upierać że to nie prawda.

Tego akurat nie wiedzialem ale w moim przypadku to juz przeszlosc :( Pozostaje mi tyl;ko gwarancja, a co myslcie na temat jego awaryjnosci. Mial ktos z nim jakies problemy? Jeszcze jedno 3 razy polecial mi soft w tym, telefonie tragedia :(

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.