x-kom hosting

Przycinki i wyłączanie się komputera po zainstalowaniu nowej karty

Gość
utworzono
utworzono

Witam wszystkich. Dostałem kartę 7800gt. po zainstalowaniu driverów w windzie wszystko ok. włączam stalkera, najnższa rozdz. i ustawienia i mam power pointa :( włączam crysisa menu chodzi ok, pokazówka też potem się komp wyłącza. dodam że wszystko działa na mojej starej 6600gt (moze nie jakoś bosko ale chociarz crysis odpala). co może być przyczyną?

//zmiana tytułu tematu na konkretny - mam dziś dobry humor, następnym razem kosz

//BlackRaven

Qniooo
komentarz
komentarz

Podaj dokładną wersję sterowników, których używasz.

Gość
komentarz
komentarz

sorki nie wiem, ale najnowsze ze str. nvidii dla 7 series.

sorki nie wiem, ale najnowsze ze str. nvidii dla 7 series.

Qniooo
komentarz
komentarz (edytowane)

Ściągnij sobie trochę starsze sterowniki np. któreś ze 162.x i wtedy sprawdź. Ja ściągnąłem rekomendowane ze strony ATI i miałem podobny problem na swoim radeonie, a zainstalowałem trochę starsze i wszystko śmiga. Możesz też spróbować ze sterami 17x

Gość
komentarz
komentarz

próbowałem już chyba wszystkie, kilka formatów, stery mam od chipsetu, x-fi fatality... wszystko

komp to:

asus p5k pro

intel kore 2 dou 3,0

2gb ramu chyba ddr

zasilacz markowy colorsit o mocy 300w na sekunde

i ta karta

obódoe mam tracera bo dobra i tania może jakieś zwarcia mo??

jutro kamil bo dzisiaj jestem zmęczony zrób zadanie dam cie 5zł i dasz spisać

spaduśkam papap :**

falcon1984
komentarz
komentarz

Colorsit 300W markowy :D:D:D Dobre

Ten zasilacz to zwykły shit i tego sprzętu nie pociągnie. Do wymiany na dzień dobry

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.