x-kom hosting

Problem z konfugurowniem GTX 260 Gainward Golden Sample

matrix24
utworzono
utworzono

Witam pobrałem ze strony Gainwarda najnowsze sterowniki do tej karty graficznej i jak pisze INSTALUJE STEROWNIKI komputer sie resetuje i potem w trakcie ladowania Windowsa komputer się zawiesza , jak instaluje te z plyty dzisije się to samo

Wie ktos moze co się dzieje ??

piter00711
komentarz
komentarz

Miałem identycznie :P Podobno trzeba zrobić format kompa ale ja nie robiłem, wyszedłem z opresji chodź komp czasami nie wstaje za 1 razem.

Uruchom tryb awaryjny i driver cleanerem usuń stery i wszystko co jest związane z nvidią, potem zainstaluj na nowo, jak nie te z płyty to nowsze.

P.S ja się tak bawiłem (usuwałem i instalowałem) z godzine więc za 1 podejściem może dalej nie wstac :P

matrix24
komentarz
komentarz

ale jak zrobie format to bede musial wgrywac jeszcze raz windowsa a wgralem kilka godzin temu pierwszy raz bo to nwy komp

jak formatuje to musze instalowac system od nowa?? bo niewiem czy warto

Mattix95
komentarz
komentarz

Format dysku polega na wyrzuceniu WSZYSTKICH plików z pamięci . Nawet systemu . ( pozbywasz się wszystkiego co do tej pory było na Twoim dysku twardym ) i tylko instalujesz system :)

Dracoo
komentarz
komentarz
Format dysku polega na wyrzuceniu WSZYSTKICH plików z pamięci . Nawet systemu . ( pozbywasz się wszystkiego co do tej pory było na Twoim dysku twardym )

No raczej nie... formatuje się tą partycje którą się chce może ich być 5 i robisz format jednej nie muszą być usunięte wszystkie, chyba że ktoś ma 1 partycje

Zrób jak napisał papasmerf odinstaluj wszystko co związane z nVidią i spróbuj zainstalować sterowniki z płyty

A się czepiają sterowników do Radeonów, a z GeForce jeszcze większa mota :P

piter00711
komentarz
komentarz

Ale ja też miałem nowego kompa :P Po złożeniu zainstalowaniu wszystkiego miałem tak jak Ty i dalej mam problemy z kartą i sterownikiem.

Gość
komentarz
komentarz

Moze XP nie chce wspolpracowac z ta karta...Zrob ten format, bo XP ma swoje loty dziwne, jak bedzie ten sam problem to przerzuć sie na viste...innego wyjscia nie widze, byc moze jeszcze ze dzieje sie to przez inny podzespol, byc moze plyta glowna jest uszkodzona, albo samo pci-e, wloz karte graficzna w drugi slot pci-express i zobacz czy bedzie taki problem (najpierw zrob to a jesli nie bedzie to samo to dopiero format).

piter00711
komentarz
komentarz

Ale miałem identycznie, a mam viste :PP Póki jeszzce wszystkiego nie wgrałeś i masz siły zrób format i na nowo system zainstaluj.

matrix24
komentarz
komentarz

zastanawiałem się jeszcze czy może napięcia są źle ustawione i w biosie znalazłem takie funkcje :

ClockGen Tuner

Adjust PCI Frequency [Default]

Auto Disable DRAM/PCI Frequency [Enabled]

dobrze mam ustawione jak powinno być w ClockGen Tuner ??

a może coś źle podłączyłem tą kartę?

format zrobiłem i nic, próbowalem przez kilka godzin i nic , sciagałem z inernetu najnowsze sterowniki i nic ...

cos jeszcze mozna zrobic ?

..................

Temat do zamknięcia problem rozwiązany podziękowania dlaya20081 , przepięcie kart pomogło wielkie dzięki wszystkim :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.