x-kom hosting

Rozsądna moc zasilacza dla...

Plague
utworzono
utworzono

Witam.

Mam pytanie:

Jakiej mocy zasilacz powinien zostać zakupiony dla sprzętu opartego na karcie grafiki GeForce with CUDA GTX 260 EVGA 896MB (PCI-E) i na procesorze AMD Phenom II Quad-Core 940 BOX (Socket AM2+,125W)?

Będzie robione OC.

casion
komentarz
komentarz

550 W Chieftec'a / Corsair'a / Be Quiet'a i innych porządnych firm .

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

A wiec Moglo by byc i takie cos jak PENTAGRAM 620.Z zapasem ale do cichaczy nie należy.

Druga opcja cicha to Corsair vx550

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Za tą kasę teraz Corsair nie jest teraz zbyt opłacalny...

Ja bym raczej coś z tego polecał (nie pierwszy nie ostatni;)):

http://www.cooling.pl/zasilacz-antec-truep...odukt,1643.html

Ta sama cena co tego corsair-a. Jest od niego cichszy, ma lepszą sprawność i japońskie kondensatory;)

Chodź od razu powiem, że do tego CFG wystarczy ci 430W wersja za 249 zł;)

OCZ z serii StealthXStream są naprawdę udane i dają rad:) Klasa jak tego Corsair-a, a jednak cena bardziej zachęcająca:

http://www.cooling.pl/zasilacz-ocz-stealth...ukt,423590.html

Jak byś mógł jednak trochę dołożyć to za te 400 zł można już coś naprawdę fajnego kupić:) Jakiegoś Antec-a NeoPower, czy BeQuiet-a P7 Pro;)

Pozdrawiam

Nocturn
komentarz
komentarz
Druga opcja cicha to Corsair vx550

Lepszy od niego jest 520W - bebechy Seasonica

PENTAGRAM 620

Niby nic nie mogę im zarzucić, poza tym że to zasilacze firmy Pentagram którą uważam za synonim Tandety

Osobiście wybrałbym coś z dobrym stosunkiem jakość cena jak - Chieftec z Serii CFT lub Corsair'a 520W

Plague
komentarz
komentarz (edytowane)

Dzięki chłopaki. Wybór padł na Chiefteca 600 W.

Zawsze miałem zasilacze tej firmy i nigdy się nie zawiodłem.

Oczywiście każdy z Was dostaje po "pomógł" :)

Pozdros.

mis456
komentarz
komentarz
Niby nic nie mogę im zarzucić, poza tym że to zasilacze firmy Pentagram którą uważam za synonim Tandety

To przestań tak uważać bo racji tym nie amsz

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.