x-kom hosting

Zakup nagrywarki DVD

JohnyBlaze
utworzono
utworzono

Witam, chcę sobie zakupić nagrywarkę DVD ale nie mam pojęcia jaka firmę wybrać i jaki model co się najbardziej opłaca itp jestem ciekaw waszych propozycji, mile widziane linki z allegro

pozdrawiam.

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Na PATA czy SATA ? Jaką kwote chcesz na nią przeznaczyć ? ;) Nie ten dział tak w ogóle :P

JohnyBlaze
komentarz
komentarz
Na PATA czy SATA ? Jaką kwote chcesz na nią przeznaczyć ? ;) Nie ten dział tak w ogóle :P

właśnie nie wiedziałem jaki dział wybrać.... na SATA cena w okolicach 100-200zl

casion
komentarz
komentarz (edytowane)

Ok ;) Proponuje Ci wziąść Pioneer 216-D ;)

JohnyBlaze
komentarz
komentarz
Ok ;) Proponuje Ci wziąść Pioneer 216-D ;)

a dlaczego akurat ta?

falcon1984
komentarz
komentarz

Obecnie jest to chyba najlepszy wybór w cenie 100zł: cicha, bezawaryjna, szybki odczyt i zapis. Sam ją mam i wypalone kilkanaście DVD DL i kilkadziesiąt zwykłych DVD i zero problemów. Naprawdę polecam o sprzęt porządny i sprawdzony :)

Emilka2909
komentarz
komentarz

albo Pioneer 116D :) widziałam że w Vobisie dają do niej jeszcze najnowszego Nero, cena to 119 zł ;)

rafalluz
komentarz
komentarz

116D jest pod PATA. To chyba jedyna różnica między nią, a 216D w sumie.

JohnyBlaze
komentarz
komentarz

a cos z LightScribe ?? do 200zl

TmkPt
komentarz
komentarz
Witam, chcę sobie zakupić nagrywarkę DVD

jeszcze napisz od czego ci ona. Czy do nagrywania fotek z wakacji na plyte na przyklad czy do jakichs hmm zadan specjalnychv vide ripowanie, kopiowanie 9oczywiscie tylko w dozwolonym zakresie) itp.

maxsp2
komentarz
komentarz

W sumie nie wiem czy ls taki zdatny cie bedzie bo raz z e plytki z tym sa drozsze a dwa z czasem moc tego wypalania slabnie ..

Z nowych z ls:

LG Gh22ls30 Sata/black

casion
komentarz
komentarz

A co to za różnica do czego mu będzie służyła nagrywarka :blink: Bierz tego LG, według mnie ten LS to lipa, słabo i bardzo długo wypala, płyty są drogie, ogólnie nie opłacalna sprawa . :P

TmkPt
komentarz
komentarz
W sumie nie wiem czy ls taki zdatny cie bedzie

no racja a poza tym trwa to tak długo ze po tygodniu takiej zabawy mozna nerwicy dostac:/

A co to za różnica do czego mu będzie służyła nagrywarka

Bo jak bedzie chcial zrobic "dozwoloną kopię" zabezpieczonej płyty to jest róznica czy to potrwa pół godziny czy pół dnia. A tak poza tym to rzeczywiscie nie ma zbyt wielkich roznic wsrod tych najtanszych.

locutus23
komentarz
komentarz (edytowane)

przestrzegam przed nowym liteonem box sata mie cztają dvd-r 3 razy reklamaowałem no i dali lg działa ok

  • 1 miesiąc później...
embers
komentarz
komentarz

Witam.

Właśnie także rozważam kupienie nagrywarki. Jak na razie wyczytałam że najbardziej polecana jest PIONEER 216D.

Nie wiem tylko jednej rzeczy: co znaczy jakieś ATA, SATA itp.?

Próbowałam coś znaleźć na ten temat ale jakoś nie bardzo rozumiem.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.