x-kom hosting

[Rozwiazany] Wymiana karty na gwarancji.

domin46
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Posiadałem taką kartę Palit GF 8600 GTS 512. Karta po 14 miesiącach pracy przestała wyświetlać obraz więc oddałem ją na gwarancję. Nie naprawili mi jej tylko wymienili na taką Asus GF EN 9500 GT Top 512. Czy są to karty o takiej samej wydajności? Nie oszukali mnie zapewniając że Asus jest lepszy?

Hammer
komentarz
komentarz

Jeśli obydwie karty są na pamięciach DDR3 to wydajność zbliżona.

domin46
komentarz
komentarz (edytowane)
Jeśli obydwie karty są na pamięciach DDR3 to wydajność zbliżona.

Tak obydwie są na ddr3.

Taktowania Palita 675/1008 a Asusa 700/1000

Gość
komentarz
komentarz

Wydajnosc zblizona, choc Palit jednak byl lepszy...trzeba było sie klocic to by ci dali cos lepszego.

domin46
komentarz
komentarz

Ta karta i tak nie jest moja. Sprzedałem ją razem z płytą główną, procesorem i zasilaczem. Po złożeniu całości grafa przestała działać.

Koleżka który ją kupił nie jest bardzo wymagający więc jeżeli jest to minimalna różnica i tak będzie zadowolony ze względu na pełną 24 miesięczną gwarancję i na nowy produkt.

Machur
komentarz
komentarz

w testach 9500gt taktowany 700/2000 jest zauwazalnie wydajniejszy niz 8600gts wiec jak dla mnie na +

domin46
komentarz
komentarz
w testach 9500gt taktowany 700/2000 jest zauwazalnie wydajniejszy niz 8600gts wiec jak dla mnie na +

Powiedziałem o tym ziomkowi bardzo się ucieszył.

Dzięki. Problem rozwiązany.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.