x-kom hosting

gtx260 czy hd4870

lajosh
utworzono
utworzono

Witam,

złożyłem już zestaw, ale ciągle waham się co do wyboru karty graficznej, czy lepszy będzie gf gtx260 gs czy radek hd4870??

Czy ewentualnie jakaś inna, zależy mi żeby karta w 100% wykorzystywała możliwości monitora i cenowo mieściła się w 900 zł.

oto zestaw:

Procesor: Intel Core 2 Duo E7400 /2.80GHz, 3MB, 1066MHz, BOX

Wentylator: Pentagram Freezone HP-120 ALCu Karakorum

Płyta główna: Gigabyte EP45-DS3 /intel P45

Pamięć RAM: OCZ 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Reaper

Dysk twardy: Western Digital 320GB 7200rpm 16MB cache SATAII [3200AAKS]

Nagrywarka DVD: Pioneer DVR-216D SATA (black)

Obudowa: Cooler Master Elite 334 (black)

Monitor: LG W2261V-PF (2ms, DVI, Full HD)

Zasilacz: Chieftec 500W [CFT-500A-12S] DualXeon

Karta graficzna: ????????????????????????????????????

Pozdrawiam.

Wieszak
komentarz
komentarz

Bierz GTX 260 Core 216 with CUDA ;)

Za 850 zł wyrwiesz bardzo wydajną kartę z tej serii...

jaro1370
komentarz
komentarz

Bierz GTXa ale tylko w wersji core216 jest wydajniejsza od HD4870 .

lajosh
komentarz
komentarz

podajcie adres tego gtxa na gralu.pl

Telefkon
komentarz
komentarz (edytowane)

Click

EDIT. Dodałem w tym samym momencie co Dracoo

Majo
komentarz
komentarz

Również optowałbym za GTX 260 (216), a szczególnie za wersją Gainwarda.

Co do ceny: dzisiaj zakupiłem tą kartę za 825 zł z przesyłką... na ceneo i na skąpcu ceny zaczynają się od 85-coś z tego co wiem, mi natomiast udało się zamówić w sklepie "or@ty", gdzie cena za samą kartę wynosi 804zł, i przez ostatnie 5 dni wyświetlało "brak towaru na magazynie", spytałem się przez gg osobę z informacji i okazało się że mają jeszcze jedną kartę zarezerwowaną (nie wiem dokładnie co to znaczy) i że mogą mi sprzedać. Spytaj najpierw tam. Wczoraj w komputroniku na parę godzin została dana oferta na dokładnie tą kartę i kosztowała 816 zł., rano ją zrobili a po przyjściu z domu wielkiego brata już była stara wersja 860 zł. co nie jest straszną ceną w porównaniu do innych sklepów..

Linki:

http://www.oraty.pl/ale/okazja.php?kod=VGAGAINVD0134

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,68221/

Skoro już piszę, myślicie że przydałby się oddzielny temat na temat kursów dolara i cen hardware'u? Mam doświadczenie bo ostatnio składałem jednostkę i miałem przeboje z różnymi sklepami..

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.