x-kom hosting

Karta graficzna 7300 . Czy juz sie do niczego nie nadaje?

userPL
utworzono
utworzono

Witam . Mam przestarzałą karte Gigabyte 7300 GS . Do tej pory bardzo dobrze mi słuzyła , spokojnie moglem grać w gothica 3 na srednich detalach przy pentium D 2,8 i 2 GB RAM . Ale niedawno cos zaczęło szwankowac . Włączam komputer , a tu na monitorze napis ,,brak sygnału '' i 5 sekund pozniej slysze dzwięk odpalającego się windowsa . Zglupialem . Robie reset . Tym razem zalapalo ale wyskakują rózne dziwne różowe tekstury . Dzien następny . Włączam PC gram , odchodze na 5 min , wracam , a tu zgon kompletny . Widze pulpit widze myszke prubuje sprawdzic czy zyje , i nic . Jeszcze jedną dziwną sprawą jest to , ze gdy włączam kompa i karta ,,nie zalapuje '' wtedy delikatnie odginam ją do góry lub do dołu odrazu łapie

Czy juz do niczego sie nie nadaje > czy trzeba kupic nową?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Podaj pełną konfigurację komputera, sprawdź temperatury procesora i karty graficznej, wyczyść kompa z kurzu.

userPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Komp jest czyściutki .

Intel Pentium D 2,8 GHZ

Gigabyte S-Series GA-P31-DS3L

2 GB Ram 2x1 DDRII 800 MHZ

Gigabyte Geforce 7300 GS Turbo Cashe

ProComp 400W

Maxtor 500 GB 32 MB Cashe

W biosie Proc pracuje na 35 stopniach , Karta na 46

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź czy kondensatory na płycie nie są napuchnięte. Zasilacz do wymiany na markowy.

userPL
komentarz
komentarz (edytowane)

Plyta była kupowana na swieta 2008/2009 więc raczej jest sprawna Zasilacz wiem , trzeba wymienic ale tez jest nowy . Stary modecom wysiadł i musiałem coś kupić na tą chwilę .

P.S Kondensatory są wporządku , brak oznak opuchlizny

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.