x-kom hosting

8800GT przyspiesza grę

ForgetMeNot
utworzono
utworzono

Otóż posiadam GeForce 8800GT na PCIE, AMD64 x2 Athlon 4000+, Win XP SP2, 3GB RAM. Pewna gra, Knight Online (stary MMO-RPG o archaicznych wymaganiach rzędu 128 mb ram) jest dziwnie przyspieszona po włączeniu. Reklamy przelatują w niecałe 0,1s, całe menu główne jest przyspieszone, a po wejściu do gry gra się ścina, tekstury zanikają, zmieniają kolory, ogólne szaleństwo wzorów i kolorów i po kilku sekundach komputer się wyłącza.

Dla porównania wyłączyłem 8800GT i uruchomiłem grę na starej zintegrowanej karcie. Wszystko było w porządku.

Co mam zrobić aby gra chodziła poprawnie na moim 8800GT? Mam najnowsze sterowniki (3 marzec 2009), na poprzednich był ten sam problem. Ktoś mi tam powiedział że powininem zaistalować STARE sterowniki. Jak stare mają być jeżeli tak?

Z góry dzięki za pomoc.

Nikt nie pomoże? Tak myślałem, że na tym forum znają odpowiedź tylko na jedno pytanie: "Jaki komponent X wybrać do X złotych?".

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

A w innych grach też występują te kolory itp. Jakie temperatury w IDLE i stresie?

TmkPt
komentarz
komentarz

postaw wirtualny system. Przydzielisz mu symulowane zasoby i po kłopocie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.