x-kom hosting

Konsola x-box 360

Telefkon
utworzono
utworzono

Witam. Mój x-box "chodzi" bardziej jak chłodnica w samochodzie niż konsola, hałasuje na cały pokoik i nie wiem czy to normalnie czy to coś z mojej winy.

Może to wina tego,że gram na dość dużym TV [47`] i konsola sie grzeje i dlatego tak głośno pracuje?

X-box`a dostałem po bracie i nie wiem jak działał wcześniej.

Dodam jeszcze, że gram w gry z płyty nie z pamięci.

U was też pracuje nie zbyt cicho? Jeżeli nie to co mogę zrobić żeby go przyciszyć?

Conrack1410
komentarz
komentarz
Może to wina tego,że gram na dość dużym TV [47`] i konsola sie grzeje i dlatego tak głośno pracuje?

:D przekątna nie ma nic do rzeczy

może spróbuj przeczyścić konsolę

Telefkon
komentarz
komentarz
:D przekątna nie ma nic do rzeczy

aha to już będę wiedział, myślałem że w konsolach jest jak w PC, że im większy monitor tym karta musi więcej z siebie dawać...

a czym przeczyścić? są jakieś środki? czy tradycujnie odkurzacz, pędzelek?

Conrack1410
komentarz
komentarz

najlepiej sprezonym powietrzem

jednak mozesz takze poprostu pokombinowac przy pomocy odkurzacza zeby przezczyscic wentylatorki - byc moze sa brudne

djkraszinio
komentarz
komentarz

i po prostu xbox tak już chodzi :D ale jak przeczyścisz to zapewne będzie ciszej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.