x-kom hosting

Reklamy na forum

svmsung
utworzono
utworzono

Nie mam ukończone 18 lat i czy mogę mieć jakieś reklamy na stronie z których będę miał korzyści?

np. SmartContext czytałem regulamin i nic nie pisze o pełnoletności proszę o pomoc.

Cold
komentarz
komentarz

Większość firm tego zabrania, ale zarejestrujesz się na rodzica i masz problem z głowy.

Ja tak korzystam z wielu serwisów i nikt się nie czepia.

svmsung
komentarz
komentarz

A jak wyglądają podatki z reklam google ?

TmkPt
komentarz
komentarz (edytowane)

Jak wszystkie. Pierwsze 3000 zwolnione z podatku. potem 19% itd

Edytowane przez TmkPt
svmsung
komentarz
komentarz

a skąd urząd skarbowy ma wiedzieć ile ja zarabiam na tym? Czy reklamy w google są opłacalne i na jakiej zasadzie?

Cold
komentarz
komentarz
a skąd urząd skarbowy ma wiedzieć ile ja zarabiam na tym

Jak nie masz dużej strony to raczej się nie doczepią, aloe jakbyś miał bardzo popularny portal to wtedy mogą węszyć.

Poza tym na twoim forum szybko 3000zł nie zarobisz ;)

svmsung
komentarz
komentarz

a jaki jeszcze polecacie pp na którym kasę zarobię ?

AdamQ
komentarz
komentarz

jeżeli chodzi o to co mam na myśli to

http://www.adbid.pl/index.php

a jeżeli chcesz zarobic $ klikając w reklamy to polecam

bux.to

Jeżeli nie wiesz jak to zrobic napisz ;]

  • 1 miesiąc później...
2BE.PL
komentarz
komentarz

Witaj,

Wszystko zależy od tematyki forum i jego popularności. Najpopularniejsze PP to mbank, Novem, Adbid i oczywiście złote myśli.

Miłego dnia,

// Nie odkopuj tematów.

// Lucider

  • 4 tygodnie później...
Katastrofa
komentarz
komentarz
Jak nie masz dużej strony to raczej się nie doczepią, aloe jakbyś miał bardzo popularny portal to wtedy mogą węszyć.

Poza tym na twoim forum szybko 3000zł nie zarobisz ;)

ej ale jak na rodziców zakąldasz... to oni to musza w PICIE wykazać więc podatek zapłacą... tak mi się wydaje... ktoś wie na 100% jak to jest?

bizon11
komentarz
komentarz
ej ale jak na rodziców zakąldasz... to oni to musza w PICIE wykazać więc podatek zapłacą... tak mi się wydaje... ktoś wie na 100% jak to jest?

Na 100% musisz wykazać dochód w PIT rocznym - nawet jeśli twój dochód nie przekroczył kwoty wolnej od podatku i nie ma różnicy czy konto jest na rodziców czy na ciebie. Po prostu musisz to zrobić by później nie mieć nieprzyjemności...

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.