x-kom hosting

Dziwny ekran,

Zielok
utworzono
utworzono

Witam. Mam jakiś nietypowy problem. Otóż mam Radka widocznego w sygnie. Przy załączaniu się maszyny (wczytywaniu pamięci itd.) latają mi takie słabo widoczne, małe poziome przecinki. Nie wiem sam jak to dokładnie określić. Po włączeniu OS'a wszystko jest dobrze, chociaż raz zdarzyło się że przy Windzie takie coś mi wyskoczyło. No to wyłączyłem kompa, poprawiłem kartę grafiki i było dobrze (co dziwne przy ładowaniu pamięci nadal to jest!).

O co może chodzić, bo nie mam pojęcia w ogóle?

BlackRaven
komentarz
komentarz

Może zrób zdjęcie tych "przecinków". W grach problem nie występuje? Możesz sprawdzić profilaktycznie RAM (Memtestem) i pamięć na karcie (Video Memory Stress Test).

Zielok
komentarz
komentarz

Właśnie przed chwilą wróciłem do domu. Włączam kompa i znowu to samo tylko jeszcze bardziej nasilone. Dochodzi do OS'a i wszystko pięknie i ładnie. Nie wiem, o co biega ;/

userPL
komentarz
komentarz

Nie wiem czy to prawda , ale słyszalem ze są to pierwsze objawy zuzycia karty graficznej

Gość
komentarz
komentarz

Miałem tak samo jak ty. Ale po jakimś czasie zaczęło robić mi się to w grach etc. Zepsuła mi się grafa , artefakty , i musiałem oddać na gwarancje. Więc lepiej idz do jakiegoś sklepu i niech tam przetestują lub sprawdź kartę programem Video Memory Stress Test ;)

Zielok
komentarz
komentarz

Ale wiecie co dziwnego zauważyłem, generalnie zaczął mi się ekran kończyć (biała plama w prawym górnym rogu, kawałek wypalonych pixeli). I teraz tak, jak monitor powiedzmy sobie ,,się nagrzeje" to te dziwy ustępują :D Ciekawa sytuacja, spróbuje załatwić inny monitor żeby mieć pewność, że to nie co innego :)

Sprawdziłem grafikę podanym przez was programem, pokazał 0 błędów. A monitor nadal jakieś rzeczy odstawia :P

Jestem prawie pewny że to monitor. Co zaobserwowałem, otóż monitor działa sobie w tej chwili normalnie. Wyłączę go na 5 min i coś delikatnie lata po pulpicie. Wyłączę na 15 min, już widać to wyraźnie. Postaram się wieczorem filmik wrzucić i go tu podać :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.