x-kom hosting

Blokowanie niechcianego numeru - możliwe?

simivar
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem... Ktoś ciągle dzwoni do mnie, chociaż tego nie chcę i tejże osobie to przekazałem, jednak nie daje ona za wygraną... Czy jest możliwość zablokowania tego numeru, aby nie mógł do mnie dzwonić, ewentualnie pisać SMSów ? Mój telefon to Nokia 5310 XpressMusic.

Proszę o pomoc.

Michał Paluch
komentarz
komentarz

Idź do punktu Twojego operatora i pogadaj. A jak nie to zawsze zostaje jeszcze stara dobra zmiana numeru ;)

Gość
komentarz
komentarz

Jak chcesz to możesz ustawić odbieranie połączeń np. tylko z listy. Ale wtedy nikt nie zapisany w książce tel. nie dodzwoni się do Ciebie. Tz. sms będą dochodzić od każdego ale dodzwonią się tylko znajomi zapisani w tel.

Sprawdź czy masz w telefonie Filtr Połączeń. Bywa ,że możesz stworzyć grupę ignorowanych i dodać do niej numery natrętów ;)

Operator nic nie zdziała ponieważ nie ma on prawa blokować nr. dzwoniących pod dany nr. Ponieważ sam go podałeś komuś. Jedyną radą jest iść na policję.

Cytat z forum DBprogramy:

"Jestem w sieci orange i jak zadzwonilem do operatora i poprosilem o blokade numeru gdyz mnie neka to gosciu mnie wysmial i powiedzial ze to nie sprawa sieci orange tylko sprawa dla policji i tam mam sie kierowac."

Masz więc 3 wyjścia:

Znaleźć filtr połączeń z możliwością blokady wybranego nr. (jeśli masz taką opcje w ogóle :( )

Zgłosić sprawę na policję.

Zmienić nr.

protector66
komentarz
komentarz

A w Nokii nie ma opcji dodania numeru do "Czarnej Listy" ?

Gość
komentarz
komentarz
Jak chcesz to możesz ustawić odbieranie połączeń np. tylko z listy. Ale wtedy nikt nie zapisany w książce tel. nie dodzwoni się do Ciebie. Tz. sms będą dochodzić od każdego ale dodzwonią się tylko znajomi zapisani w tel.

Sprawdź czy masz w telefonie Filtr Połączeń. Bywa ,że możesz stworzyć grupę ignorowanych i dodać do niej numery natrętów ;)

Operator nic nie zdziała ponieważ nie ma on prawa blokować nr. dzwoniących pod dany nr. Ponieważ sam go podałeś komuś. Jedyną radą jest iść na policję.

Cytat z forum DBprogramy:

"Jestem w sieci orange i jak zadzwonilem do operatora i poprosilem o blokade numeru gdyz mnie neka to gosciu mnie wysmial i powiedzial ze to nie sprawa sieci orange tylko sprawa dla policji i tam mam sie kierowac."

Masz więc 3 wyjścia:

Znaleźć filtr połączeń z możliwością blokady wybranego nr. (jeśli masz taką opcje w ogóle :( )

Zgłosić sprawę na policję.

Zmienić nr.

Jeśli chodzi o SE to domyślnie jest biała lista czyli tylko mogą dzwonić wybrane numery.Jak wgrasz patch na czarną listę to blokujesz tylko ten numer;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.