x-kom hosting

Zasilacz THERMALTAKE 480W, czy będzie dobry?

pawePL
utworzono
utworzono

Witam kolega chce kupic zasilacz i znalazl taki http://allegro.pl/item578989825_1_x_bcm_no...regulatory.html czy on bedzie dobry do takiego sprzetu q6600 9500gt 4gb ram ga-g31 czy jest on dobry do tego sprzetu i czy bedzie dzialal bez awaryjnie

Telefkon
komentarz
komentarz

to ja inaczej, podam ci jaki ja bym kupił do takiego sprzętu :)

1. Click [do tej ceny może być też coś z corsair]

2. Click [tańsza wersja]

Artur
komentarz
komentarz

ogólnie zasilacz który podałeś nie jest fajny.

Ile kolega ma siana ?

Telefkon
komentarz
komentarz (edytowane)

Cooling.pl - jak dla mnie za słaby, nie weźmie coś stabilniejszego :D

PS: Jak weźmiesz któryś z tych co ja ci podałem robisz dobre OC bez problemu i rozbudowa sprzętu o lepsze cześci też nie wpłynie na stabilność kompa.

casion
komentarz
komentarz

Do tego sprzętu wystarczy Modecom MC-400 / Corsair 400W / Chieftec 400 W .

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Telefkon wystarczy mu i to z zapasem, to jest bardzo dobra konstrukcja. Ten jego komputer BEZ oc to podejdzie może po 200W. On tam ma 9500GT, to przecież 8600...

pawePL
komentarz
komentarz

a bedzie mu chodzil komputer sie nie spali? Oc nei ebdze robic i jest problem bo juz go kupil ;/ mam nadzieje ze nie bedzie to taki zasilacz jak no name

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Jeśli mowa o tym co polecałem to jest to naprawdę udana konstrukcja. Na częściach seasonic-a więc nie jest to żaden noname:) Jeden z najlepszych zasilaczy średnio-niskiej półki;P

Cold
komentarz
komentarz

Bierz chiefteca 400w, bo ten thermal take to średni zasilacz ;)

maxsp2
komentarz
komentarz

A wiec jezli szukasz taniego rozwiaznia to najtańszym bedzie mode com mc 350w.

Ale w sumie za polecalbym tez taki:

PENTAGRAM 430

Chiftec tez dobra opcja :)

casion
komentarz
komentarz

Ludzie on już kupił tego Thermaltake . ^_^ Sprzętu nie ma mocno prądożernego, starczy, ale trochę zrąbał sprawę mógł brać Chiefa albo Modecoma MC :P

Zielok
komentarz
komentarz

Sam mam BQ z serii Straight Power i każdemu mogę polecić. Ładnie trzyma, cichutki, że nie wiadomo czy żyje :D

pawePL
komentarz
komentarz

Ja to tam sie nie martwie bo to nie ja kupilem :D A tak pro po to do nie ktorych to wy czytacie wszystkie posty?Bo po 1 to nie dla mnie :) a po 2 Juz kupil kolega a po 3 to nie pisalem czy polecicie mi inne zasilacze i piszecie mi bierz to i to :) podziekowania dla Casion :D bo widocznie on tylko czytal posty jakie tu sa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.