x-kom hosting

reklamacja karty i kupno GF9800GTX+?

voldi
utworzono
utworzono

1).posiadam karte radeon 4850 gainward GS (kupiłem ją za 649 zł ) i zastanawiam sie czy nie reklamować jej i kupić 9800gtx+ (gram teraz w wowtlk a w przyszłości zagram moze w GTA4)

karta została zakupiona 03.03.09

2 ).i mam pytanie jak właczyć AA (i inne drobiazgi) , wygładzenie krawedzi.

3).I mam taki problem że czasami zetnie mi na 20 sekund ( straszny lag) i nie wiem czego to wina ) myślałem ze fps ale wow nie jest super wymagajca gra , na starym kompie (jest tam radeon 9550 i oczywiscie gram 1024-768 i wszystko min) nie ma czegoś takiego (są lagi czesto ale takie 5 sekund max i widać ze komp nie wytabia )

razz99
komentarz
komentarz

1. To nie byłoby złe

2. Nie ma takiej opcji w GTA 4, możesz jedynie wyłączyć "definition" w ustawieniach grafiki - to ci da lekkie rozmycie

3. Spróbuj wyłączyć niepotrzebne procesy w menadżerze zadań

;)

voldi
komentarz
komentarz

ja pytałem sie czy w wowtlk

2. Nie ma takiej opcji w GTA 4, możesz jedynie wyłączyć "definition" w ustawieniach grafiki - to ci da lekkie rozmycie
Telefkon
komentarz
komentarz
1. To nie byłoby złe

Przy obecnych cenach 4850/9800gtx+ to nawet bardziej się opłaca, ten GF jest troszkę wydajniejszy od 4850 a kosztują już tyle samo. I w takiej gierce jak GTA IV zauważysz odczuwalną różnicę :D GF zdecydowanie lepiej radzą sobie w tej gierce ze względu na psyhx, także polecam!

punisher1
komentarz
komentarz
...GF zdecydowanie lepiej radzą sobie w tej gierce ze względu na psyhx, także polecam!

Rzeczywiscie lepiej sobie radza, ale nie z tego wzgledu, ze NV ma "psyhx".

Machur
komentarz
komentarz (edytowane)

a te lagi nie są przypadkiem spowodowane przeciążeniami serverow itp, a nie Twoim kompem??

Gość
komentarz
komentarz

A ta 9800GTX+ to jakiej firmy

voldi
komentarz
komentarz

jeszcze nie wiem jakiej firmy.

a te lagi to wykluczam serwer bo jakoś na starym kompie nie ma takiej sciny ( a gramy razem z bratem )

Kosa941
komentarz
komentarz

Grafa firmy TwinTech. Najlepsze chłodzenie i wersja O/C :evil3:

Telefkon
komentarz
komentarz

9800gtx+ polecam z gaiwarda, wersja GS

voldi
komentarz
komentarz

hmmm

zastananawiam sie nad 2 rzeczami :

albo kupuje w agito.pl (nowa karta zamiast kasy)( bedzie szybko )

albo allegro (raczej odpada, ale tu wiekszy wybór )(czas)

napisalem do niech e mail dlaczego chce zwrócić karte i czekam na odp

a poza tym powinni wogule przyjąść ?

z kartą nie było wiekszych problemów tylko w jedej grze w 3d mark 06 dochodiło do 2 klate !! a le to chyba błąd sterów bo kata miała 40 C i rdzen był na 500 mhz (w czasie obiążenia wzrasta do 700mhz)

a i jeśli bede brał nowo karte to do 650 zł

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.