x-kom hosting

Delta 700

iron butterfly
utworzono
utworzono

witam

Chce wymienic posiadany obecnie zasilacz na DELTA DPS-700MB A

http://allegro.pl/item588297030_delta_dps_...stabilnosc.html

I pytanko brzmi czy to dobry zasilacz , bo po tabliczce znamionowej niczego sobie :)

Dodatkowo , czy po zainstalowaniu go rachunki nie wzrosna znacznie za prad, biorac pod uwage ze ten ma 700W a aktualnie posiadany zasilacz 450W ???

dziekuje za pomoc i pozdrawiam

casion
komentarz
komentarz

Rachunki za prąd nie wzrosną, komputer będzie pobierał tyle prądu ile wcześniej . Po co Ci aż 700 W ? Proponowałbym OCZ / Chieftec 500 W zamiast tej Delty . Delty są takim minimum, są głośne .

iron butterfly
komentarz
komentarz (edytowane)
Rachunki za prąd nie wzrosną, komputer będzie pobierał tyle prądu ile wcześniej . Po co Ci aż 700 W ? Proponowałbym OCZ / Chieftec 500 W zamiast tej Delty . Delty są takim minimum, są głośne .

Delte dlatego ze moge ja kupic za mniej niz 200zl a OCZ lub chiefteca raczej nie kupie w cenie do 200zl. Poza tym po co płacic za etykietę znanych firm jak w środku i tak jest DELTA ??

Chyba ze macie jakieś inne propozycje ?

casion
komentarz
komentarz

Delta to jest taka najniższa półka zasilaczy markowych, dobrych . Więc powinna być dobra ale pewnie będzie głośna .

Gość
komentarz
komentarz

gdybym szukał nowego zasilacza i mał tylko 200zl to bym ją kupił. Wcale nie jest głośna

http://www.frazpc.pl/b/232980

Cold
komentarz
komentarz

Weź lepiej Modecom MC-500 500W

casion
komentarz
komentarz

Słyszałem go i dla mnie jest głośny, ale ja mam obsesję na punkcie ciszy :P

mis456
komentarz
komentarz
ta delta jest nieporównywalnie lepsza od mc-500

Może nie nieporównywalnie lepsza, ale lepsza jest

//Na pisanie postów niczego nie wnoszących do tematu nieporównywalnie najlepsze jest 10%

//Przydzielam dyszkę - krótko u nas nie jesteś

//Michał Paluch

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.