x-kom hosting

Tagan - czy da rede ?

majkelx
utworzono
utworzono

Witam

Złożyłem sobie taki zestawik:

Procek: INTEL CORE 2 QUAD Q9400 4x2.66 Ghz 6 MB

Płyta główna: ASUS P5Q SE DDRII IP45 SOCKET 775

Pamięć: OCZ Technology 4GB DDR2 2X2GB 800MHz XTC GOLD CL5

Karta graficzna: PCI-E GAINWARD RADEON HD4850 512MB 4850 SILENTFX

Dysk: WD WD6401AALS 640GB Caviar Black 7200 32MB

Zasilacz TAGAN TG600-BZ 600W PIPEROCK MODULARNY.

No i meritum sprawy czy ten Tagan udźwignie tą konfigurację ?? Ewentualnie inne propozycje mile widziane. Na zasilacz max 450zł mogę wydać.

Pozdrawiam

Gość
komentarz
komentarz

Uciągnie na luzie :P

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Nawet jak bys miał 2x hd4850 to dal by rade :) Tak że spokojnie to mocna zasiłka i markowa :)

casion
komentarz
komentarz

Zamiast tego tagana proponuje wziąść tego be quiet'a http://www.allegro.pl/item587899154_be_qui...sklep_wawa.html . Będzie cichszy, równie mocny i mniej awaryjny ( ostatnio tagany lubią się psuć ) . ;)

casion
komentarz
komentarz

Dark Power są do bardziej ekstremalnych zadań i przede wszystkim ma odpinane kable . Ten Straight Power jest również bardzo dobrym zasilaczem, ale będziesz miał spory problem z poukładaniem kabli, jest ich dość sporo . ;)

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

A wiec ja potwierdzam twoj wybor :)wery ok...

Ale też jak chcesz cos tańszego to może to być PENTAGRAM 620Wdo 400.

A jezli cisza dla ciebie istotna i chcesz sie zmieścić w cenie to polecam Corsair-tx650

do 400:)

majkelx
komentarz
komentarz

To mi się podoba szybko i na temat. Dzięki wszystkim za rozwianie mych wątpliwości. Pozdr all.

mis456
komentarz
komentarz
A jezli cisza dla ciebie istotna i chcesz sie zmieścić w cenie to polecam Corsair-tx650

Starczy wersja 450W nawet

Cooling.pl
komentarz
komentarz

A ja zdecydowanie polecę Antec-a Trio, w tej cenie co teraz Antec to sprzedaje naprawdę warto to brać:

http://www.cooling.pl/zasilacz-antec-truep...odukt,1644.html

Klasa wyżej od tego Corsair-a i Pentagrama!!!

casion
komentarz
komentarz

Corsairy są również wysokiej klasy zasilaczami, poza tym po co mu aż 650 W do takiego zestawu ..

Cooling.pl
komentarz
komentarz

Podałem tylko alternatywę, ale klasa Antec-a z tej serii jest znacznie wyższa niż serii Corsair-a TX. ;) Ja bym tam do takiego zestawu polecił tri 430W za 249zł, wystarczy spokojnie;)

Artur
komentarz
komentarz

Bierz jakiegoś Corsair`a albo BeQuiet - są ciche. Ibierz coś z odpinanymi kablami, bo przykładowo ja mam Corsair 750W i mam bardzo dużo niepotrzebnych kabli w budzie.

majkelx
komentarz
komentarz

Suma sumarum skusiłem się na Be Quiet BeQuiet Dark Power PRO P7 550W. Już zamówiony :D

casion
komentarz
komentarz

Nie pożałujesz zasilacz jest na prawdę świetny, miałem go i byłem pod ogromnym wrażeniem jego pracy, wyglądu i wyposażenia . :P

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.