x-kom hosting

Problem z GF 7900GS

Ozzy22
utworzono
utworzono

Witam

Mam dosyć nietypowy problem i proszę was o pomoc.No więc dziś postanowiłem wyczyścić wiatraki i ogólnie odkurzyć środek.Wyjąłem kartę dziwiękową i graficzną.Odkurzyłem dno odbudowy przedmuchałem "powietrzem w puszce".Przedmuchałem wiatraki i podłączyłem, z tym że zrobiłem małe modyfikacje znaczy się-przełożyłem wiatraczek z zasilanego z płyty głównej na oryginalny podłączany na grafice(2 pin),gdyż nowy zrobił się za głośny.Regulator obrotów podłączyłem pod wiatrak na grafice.Skręciłem wszystko,zamknąłem skrzynie, odpalam komputer-I wyskakuje mi ze błąd FANa na CPU ale chodzi więc w BIOSie wyłączyłem go.

Po restarcie wszystko idzie gładko, aż do momentu kiedy ładuje mi Windows`a i po ładowaniu gdy już zaczyna wchodzić w "Zapraszamy" albo cos w tym rodzaju ekran nagle monitor gaśnie i przechodzi w stan czuwania i koniec chociaż dźwięk startu Windowsa słychać w głosnikach.

Prosze o pomoc w rozwiązaniu tego zadania

Pomoże ktoś bo moge tylko na ON BOARDowej jechac i nie wiem co mam robić...aha po nacisnieciu F5 i wybraniu trybu VGA moge tylko na 8 bitowych ustawieniach pulpitu działać jak zwiekszam odrazu mnie wywala i ekran się wyłącza

drigiti
komentarz
komentarz

Albo siadly pamięci na karcie albo coś spieprzyles przy czyszczeniu ;)

TmkPt
komentarz
komentarz
aha po nacisnieciu F5 i wybraniu trybu VGA moge tylko na 8 bitowych ustawieniach pulpitu działać jak zwiekszam odrazu mnie wywala i ekran się wyłącza

To na on-boardowej sie dzieje czy na tej normalnej?

falcon1984
komentarz
komentarz

Spróbuj odłaczyć ten regulator obrotów od wiatraka na grafice. W ogóle nic poza wentylem grafiki nie podłaczaj do karty

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.