x-kom hosting

Jaki zasilacz UPS ? cena do 1000 zł, proszę o rady

toms86
utworzono
utworzono

liczę szczególnie na bezawaryjność przez wieki :)

także super jakość, bez jakiś szczególnie długich czasów podtrzymywania

głownie żeby przy wyłączeniu prądu udało mi się zapisać bezpiecznie wszystkie "dane"

będzie potrzebne coś do utrzymania kompa z zasilaczem 650W, monitor, ew.urządzenie wielof. choć niekoniecznie

od razu odrzucam produkty EVER, o których się już naczytałem ! z resztą nie mam pojęcia, więc ratujcie

Weacky
komentarz
komentarz
toms86
komentarz
komentarz

ok czyli firma Fideltronik, kto jeszcze jakąś firmę poleci ?

Te 1600VA może za mocne ? ;)

maxsp2
komentarz
komentarz

Ten co pokazla to ma renomw w polsce duzo ich jest ... :)

A ja poszukalem i manowicie znalazlem cos takiego jak ACTIVEJET Active Power/2000va

toms86
komentarz
komentarz (edytowane)

OSTATNIE PYTANIE :

którą firmę znacie jako najmniej awaryjną ? Eaton, APC, Lestar, Fideltronik ?

znalazłem jakieś stare testy - http://www.ups.hg.pl/test%20UPS.htm , jak myślicie dobrze obrazują markę Lestara ?

proszę jeszcze o odpowiedź

klikszen
komentarz
komentarz

kolega ma fideltronika juz 1.5roku smiga dobrze, a czesto tam maja pzerrwy w dostawie pradu bo mieszkaja tak jakby w lesie xd

Mr. Bad Guy
komentarz
komentarz

APC to jedna z najlepszych firm produkujących UPS'y. Stawiasz na niezawodność, to APC. Ale licz się z tym, że baterie trzeba wymieniać co kilka lat w każdym UPS'ie. To tak, jak z akumulatorem w samochodzie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.