x-kom hosting

Ati radeon 9200

miniaczek
utworzono
utworzono

Witam posiadam w domu pc-ta Celeron 2ghz 1 gb ramu, 200 gb dysk i karte graficzna ati radeon 9200 la famile. Wiem ze to nie demon szybkosci ale do "cięższej pracy mam drugi komputer":) Chcialem poprosic o pomoc w doborze sterownikow do karty graficznej. Otoz po instalacji systemu karta kozysta ze sterownikow z systemu operacyjnego, lecz jezeli zainstaluje sterowniki od ati radeona 9200 to stystem uruchamia sie w rozdzielczosci 800x600 i 4 bitami kolorow. Do tego wywala komunikat ze nie sa zainstalowane odpowiednie sterowniki grafiki. Wiec jakie wybrac jezeli nie od 9200?? chcialem do tego miec panel ati w ustawieniach ekranu. Z gory dziekuje za pomoc

Qniooo
komentarz
komentarz

mam radeona 9250 jako zapasowego i używam do niego tych sterowników:

http://postdownload.filefront.com/4061428/...bd01ad8a5de697f

szczerze mówiąc nie narzekam na nie ;)

aha, i koniecznie odinstaluj stare sterowniki najpierw!

miniaczek
komentarz
komentarz

Wlasnie postawilem swiezutki system i karta graficzna smiga na sterach z windowsa. Czyli mam odinstalowac te sterowniki z windy a potem dopiero zainstalowac te nowe?

maxsp2
komentarz
komentarz

Skoro nie efektu smurzenienia czy jest/??..

Ale polecalbym instalacje gdyz systemowe stery to nie to co producenta.

Grafa szybciej bedzie chodzic na sterach ati.

miniaczek
komentarz
komentarz

sadze ze jak bym teraz zainstalowal nowe sterowniki to wygladalo by to jak poprzednio czyli obraz w rozdzielczosci 800x600 z 4 bitowa grafika:(

maxsp2
komentarz
komentarz

Jak z tym ci tak dobrze to zostaw tak jak jest.. jak chcesz to ci moge wyslac stery z plytki orginalnej do 9200 czy 9250 bo dzies mialem :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.