x-kom hosting

Jaki zasilacz do DC 1,6GHz, GF 8400GS?

guest1234
utworzono
utworzono

Ostatnio zakupiłem obudowę Cooler Master Centurion 590,(z miejscem na zasilacz na samym dole obudowy,więc musi mieć długie kable żeby nie było nieporozumień zamieszczam fotkę:Klik) i tu nasuwa mi się pytanie: jaki zasilacz byście doradzali? obudowa ma wmontowane dwa wiatraki(obie stu-dwudziestki) i więcej wiatraków dokupować nie zamierzam

Konfiguracja sprzętowa:

Płyta główna: Asus P5LD2 SE

Procesor: Intel Pentium Dual Core 1,6Ghz

Dyski: Seagate Barracuda 7200.11 500GB x2, Seagate Barracuda 7200.10 250GB

Karta Graficzna: GeForce 8400 GS 256 mb HDTV & DVI

Pamięć RAM: Kingston DDR2 1 GB 667MHz CL5[KVR667D2N5/1G]

Karta Muzyczna:Sound Blaster Extreme Audio

Tuner Telewizyjny: WinFast 2000 Expert

Komputer będzie używany do tworzenia grafiki w Photoshopie, gry też ale z małymi wymaganiami(karta graficzna praktycznie nie pracuje). Planuję też w najbliższym czasie zakup nowej płyty głównej(zamierzam podpiąć dyski przez RAID)

Aha i jeszcze mam pytanie: na czym polega chłodzenie pasywne? Od razu powiem, że w tych sprawach jestem zielony. Od zasilacza oczekuję stabilności, dobrej jakości i korzystnej ceny :)

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Pasywne chłodzenie to jest chłodzenie bez wentylatorów . Kawałek miedzi , aluminium , rurki HeatPipe , jest bezgłośne ;)

Zasilacz to może jakiś Corsair ?? Są trochę drogie ale wydajne i bardzo ciche ;) I jeszcze ile chcesz przeznaczyć na zasilacz ??

Machej666
komentarz
komentarz

Ja bym polecił, chiefteca 400W, a nawet chieftec 350W.

Są bardzo dobre, a cena nie odstrasza

guest1234
komentarz
komentarz

Chieftec 350W- do tych nie mam zaufania bo mi się zepsuł po roku. Na zasilacz chciałbym przeznaczyć do 250zł. I prosiłbym o konkrety(model, link?)

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

Skoro chiftec nie ....

Najtaniej modecom mc350

To polece ci cos w miare cichego czyli AMACROX Warrior 400w.BDB i na pozniejsza rozbudowe ..

Ale warta uwagi alternatywą moze też byćpentagram 500WAle poziom szumu jak chiftec i wychodzi poaz kase.ale jaka moc :)

Machej666
komentarz
komentarz (edytowane)
ale jaka moc smile.gif

Moc może i fajna, ale to ja już wolałbym chiefteca, albo tego Amacroxa lub modecom mc-350.

guest1234
komentarz
komentarz (edytowane)

ModeComa właśnie oddaję do reklamacji, do tego producenta jestem zrażony. Przeciwko Chieftecowi nic nie mam tylko żeby był lepszy niż 350W.

Miał ktoś okazję przetestować Door-to-Door?

Mag Magik
komentarz
komentarz

Seasonic SS-400ET za 155zł

guest1234
komentarz
komentarz

Temat rozwiązany, zdecydowałem się na be Quiet 550W za 308 zł. To inwestycja na przyszłość.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.