x-kom hosting

Problem z wypozycjonowaniem

Lolitka
utworzono
utworzono

Cześć weszłam na stronkę http://www.google.com/addurl/?continue=/addurl dodałam swoją stronę jest napisane tam, żeby wpisać słowa kluczowe, mój problem w tym, że nie wiem gdzie je wpisać :lol2: nie ma tam żadnej rubryki. Ale dałam OK weszłam w google wpisałam całą strone czyli. xxxxxx.forumowisko.net i było na pierwszym miejscu a chciała bym tak, że jak wpisz samo słowo forum xxx żeby było. Poradźcie mi ;) Z góry dzięki.

Cold
komentarz
komentarz

Słowa kluczowe musisz mieć zawarte w kodzie strony.

wtedy robot google je odczyta ;)

Lolitka
komentarz
komentarz

Aha a tak szczegółowo? Jaki kod np.? Nie za bardzo rozumiem :)

Cold
komentarz
komentarz
<meta name="Keywords" content="wyraz1, wyraz2, wyraz3..." />

O to chodzi ;)

Lolitka
komentarz
komentarz (edytowane)

Aha a to znajduje się już na tym forum? Czy muszę to gdzieś wpisać? Sory ale jestem tępa z tego :lol2"

Edytowane przez OlaPC
Cold
komentarz
komentarz

A na jakim skrypcie masz forum?

svmsung
komentarz
komentarz

Jaki masz skrypt? Pewnie phpbb by przemo...

jeśli tak to wchodzisz: Panel administracyjny > Ogólne > Konfiguracja > Dodatkowe > i tu na dole masz pole "META Keywords" tu wpisujesz tagi, a w "META Description" wpisujesz opis forum.

Lolitka
komentarz
komentarz

Zakładałam na forumowisko.net. (Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group)

svmsung
komentarz
komentarz

Wiec tak jak Ci podałem i będzie wszystko ok ;)

Lolitka
komentarz
komentarz

svmsung dzięki wielkie daję + no i Bananovy Je też dzięki za chęci :)

Cold
komentarz
komentarz

OlaPC ale pamiętaj też, że na pozycjonowanie nie składają się tylko słowa kluczowe ;)

Poczytaj kilka poradników i tam dowiesz się min. o katalogowaniu, preclach itp.

Lolitka
komentarz
komentarz

Wiem wiem tylko chciałam wiedzieć o tych słowach kluczowych. Dobra wpisałam ile trzeba czekać żeby te roboty google to znalazły? Bo jeszcze jak wpisuję nie ma :)

svmsung
komentarz
komentarz

Ja miałem po niecałym tygodniu stronę indeksowaną w google ;)

Lolitka
komentarz
komentarz

Ok dzięki za odp. Już wszystko wiem temat do zamknięcia. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.