x-kom hosting

[Rozwiązany]Jakie frazy dobrać

Cold
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Chciałbym stworzyć mały portalik komputerowy (tak, żeby poduczyć się html i php) i chciałbym go troche wypozycjonować.

W związku z tym chciałbym wiedzieć pod jakimi frazami znajdę takie portale jak pc lab czy hard-pc, albo pc arena.

Wpisywałem wiele typu portal komputerowy, vortal komputerowy, czy vortal it, ale nic nie znalazłem.

Edytowane przez benkowik
Rozwiązany
  • 2 tygodnie później...

Lucider
komentarz
komentarz

A co Ty chcesz mieć użytkowników szukających fraz związanych z Twoją stroną, czy chcesz odebrać wszystkich użytkowników HardPC? :P Nie uważam, żeby te serwisy tworzyły jakiekolwiek standardy ustalania słów kluczowych, więc wybierz normalne, zgodne z tematem i pod nie pozycjonuj. Jeżeli chcesz mieć wysokie pozycje, musisz dobrać frazy zgodne z treścią strony, a nie z treścią innych stron na ten temat.

Cold
komentarz
komentarz

A pod co lepiej pozycjonować. Pod frazę typu portal jakiśtam czy tylko słowa kluczowe czyli hardware,softare tp.

Lucider
komentarz
komentarz

Z całym szacunkiem dla Twoich umiejętności, nie wróżę Ci wysokich pozycji pod takie frazy jak software czy hardware, poza tym rzadko raczej zdarzają się osoby które szukają programów wpisując w Google "software". Nie wiem jak ludzie ogółem, ale ja jak najbardziej szukam stron pod frazami typu vortal komputerowy, forum komputerowe (bo jakże inaczej bym się tutaj znalazł :P ) itp.

Cold
komentarz
komentarz

Dobra.

Nie mam więcej pytań. Temat do zamknięcia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.