x-kom hosting

Znikształcony obraz na dużej rozdzielczośći.

Moho
utworzono
utworzono

Witam

Od niedawna mam LCD Samsunga 24" działałem sobie na najwyższej rozdzielczości pewien okres czasu (1680 na 1050). Pewnego dnia jak odpaliłem komputer to zamiast menu do logowania się pojawił się zniekształcony ekran, właściwie nic nie było widać oprócz w różnych odcieniach żółci pasków. Przestraszyłem się że coś się mogło z monitorem stać, podłączyłem komputer do starego CRT i ustawiłem najniższą rozdzielczość wtedy ruszył pod 24" i jak na razie działam pod 1152 na 864 bo jak ustawie najwyższą to już pada obraz. Mało mnie już to obchodzi szczerze mówiąc bo czekam na nowego PC ale chciałbym się dowiedzieć co może być przyczyną, karta graficzna? monitor? (w co wątpię).

bartkos3
komentarz
komentarz

Podaj config kompa... jeśli taki nowy, to karta jakaś starsza jak 1680 na 1050 max

Moho
komentarz
komentarz
Podaj config kompa... jeśli taki nowy, to karta jakaś starsza jak 1680 na 1050 max

komputer już nieco staruszek. Athlon64 2800+, Gigabyte Geforce 6600 128MB, 1GB ram, Płyta (wymieniana już dawno) na Fujitsu Siemens (nie znam konkretnego modelu) zasilacz Fell 230W.

soniak
komentarz
komentarz

Geforce 6600 128Mb + monitor 24" to niezbyt dobre połączenie

Moho
komentarz
komentarz (edytowane)
Geforce 6600 128Mb + monitor 24" to niezbyt dobre połączenie

;p tak właśnie sądziłem.

Przepraszam, pomyłka. Monitor 22". Chyba jakąś cyferówkę zrobiłem. ;| Ale to i tak pewnie nie zmienia faktu że pewnie GPU nie wyrabia.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.