x-kom hosting

Jak podpiąć kartę AGP?

marcin10_19
utworzono
utworzono

Witam

Mam kartę x1950pro 256mb/256bit DDR3 i chciał bym zapytać jak podpiąć ją na dodatkowe zasilanie? Mam MC-350 i jest tam kostka na 6pin ale nie jest ona identyczna z przejściówką którą dostałem do zestawu ponieważ w tym kablu co idzie od zasiłki sa wszystkie luki wypełnione po jednym kablu, a w przejściówce jest tylko 5 z czego dwa kable schodza się do jednej luki, sami zobaczcie:

7d1898f895848752m.jpg

drigiti
komentarz
komentarz

Najlepszym rozwiazaniem byla by zmiana zasilacza . Zyskal bys gwarancje ze Ci nie siądzie + dobry uklad kabli ....

Lipton
komentarz
komentarz
Najlepszym rozwiazaniem byla by zmiana zasilacza . Zyskal bys gwarancje ze Ci nie siądzie + dobry uklad kabli ....

Żenujące.

Spróbuj wsadzić kostkę 6 pin do Radeona X1950PRO, jeżeli nie wejdzie zastosuj przejściówkę z molexami.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz
Najlepszym rozwiazaniem byla by zmiana zasilacza . Zyskal bys gwarancje ze Ci nie siądzie + dobry uklad kabli ....

Ale ześ mnie rozśmieszył. Wymień dobry zasilacz bo ma zły układ kabli :lol: . Po prostu pokombinuj a na pewno podłączysz.

drigiti
komentarz
komentarz

Ej noo ale odrobine humoru nie zaszkodzi :D

nitro07
komentarz
komentarz

tą kostkę z przejściówki (6 pin) podłącz do karty graficznej, a do niej 2x molex i gra gitara :)

marcin10_19
komentarz
komentarz

Ta kostka od zasilacza podchodzi, ale ma inny rozstaw kabli. Ten kabel wychodzący z zasilacza jest pod PCI-e i ma inne zasilanie, z czego widać na przejściówce pod AGP. Czyli mam użyć dołączonej przejściówki?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.