x-kom hosting

OpenGL - problem

goku94
utworzono
utworzono (edytowane)

Mam problem z odpalaniem niektórych gier, szczególnie tych powiązanych ze Star Wars. Gdy chcę je włączyć, to albo wyświetla mi się komunikat "Could not find OpenGL subsystem", albo "Wystąpił problem z aplikacją taką i taką". Podobno OpenGL powinien być dołączony do sterowników do karty graficznej, ale jak widać tak nie jest. Mam kartę Radeon 9550, procesor 825Mhz, 512Mb ram, wszystko ma około 5 lat, czyli straciło już większość swojej sprawności. Najciekawsze jest to, że kiedyś grałem w te gry na swoim komputerze, ale gdy pewnego razu przeinstalowałem Windowsa, przestały one działać. Niedawno przeinstalowałem go ponownie, ale błąd ten nie zniknął. Pomożecie?

P.S. Mam nadzieję że umieściłem ten temat w odpowiednim dziale, jeśli nie, poprawcie mnie.

Edit: Aha, Windows XP Professional.

  • 4 tygodnie później...

Azibiz
komentarz
komentarz

zaaktualizuj sterowniki karty graficznej

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.