x-kom hosting

w200i - nagłe wyłączenie się podczas pisania smsa

krebidas
utworzono
utworzono (edytowane)

A więc tak mam se w200i pewnego dnia pisałem sms'a i nagle sie wyłączył włączyłem go i nic sie nie pokazuje tylko niebieski obraz dałem juz raz go do serwisu ale po kilku godzinach znowu zdech nie wiem co jest grane prosze o pomoc.

Odol
komentarz
komentarz (edytowane)

Oddaj go jeszcze raz do serwisu. Za 3 razem można chyba ubiegać się o nowy telefon ;). Miałem ten sam telefon przez rok. Podziękowałem i oddałem go dla młodszego brata. Nauczyłem sie przez to, że SE z niższej półki to gówno. Kupiłem sobie teraz Nokie 5310 XM i jestem bardzo zadowolony. Nigdy już nie kupie SE.

Edit:

Przez przypadek kliknąłem pomógł.

Cold
komentarz
komentarz

A nie masz problemu z płytą główną?

Jeśli tak to lepiej sprzedaj telefon i kup jakiś, bo nie warto w to inwestować ;)

Gość
komentarz
komentarz

Wystarczy zrobić full flash.być może,że MAIN padł:P

Cold
komentarz
komentarz
Wystarczy zrobić full flash.być może,że MAIN padł:P

Od pada maina raczej niebieski ekran się nie robi.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Pewnie w serwisie wgrali softa i znowu padł. Ja dałbym chyba już sobie spokój bo to wygląda na płytę uszkodzoną.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.