x-kom hosting

wymiana obudowy i zasilacza

BarthezPL
utworzono
utworzono

Witam!

Myślę nad wymianą obudowy oraz zasilacza, dokładnie jakiś zestaw do 200 zł.

Nie potrzebuje niczego lepszego z racji tego, że za jakiś czas chcę rozejrzeć się za laptopem.

Moja konfiguracja:

MOBO: Asus m2n-e SLI s. AM2

CPU: AMD Athlon 64 x2 4400+ 2.300mhz

RAM: Kingston Value Ram 2 x 1GB 800 Dual Channel

GPU: Gigabyte GeForce 8600GT 256mb/128bit ddr3 pci-e

HDD: Seagate 320GB Sata II 16 mb

DVD: LG DVD H42N

Karta sieciowa na porcie PCI

Karta dźwiękowa Creative Sound Blaster Audigy SE

+ czytnik kart samsung

I teraźniejszy PSU i Buda:

PSU: Tracer 4 life 400W

Buda: starutki tracer ( chyba z 7 lat ma już )

Oprócz tego planuje dokupienie jeszcze 2GB ramu ( tego samego jak mam teraz, jestem zadowolony, zero awarii :) ),

oraz zmianę chłodzenia na grafice ( bo pasywne się grzeje nawet do max 90*C i na procku, może Scythe Mugen )

Pozdrawiam BarthezPL.

100_2811.JPG

post-37794-1237713084_thumb.jpg

maxsp2
komentarz
komentarz (edytowane)

A ja proponuje sprzedaż aktualnie tego co masz nawet od 1 ... z czego jakies 50-100 moze sie uda wyciagnac ...

I zasilacz Mode com MC 350W jezeli nowe jezli nie licytuj :) ...

A obudowa to taka jak Coolermaster Elite 330k czarna.Są też inne w tej samej cenie.

BlackRaven
komentarz
komentarz

A co sądzicie o tych?
Kiepskie obudowy, a zasilacze jeszcze gorsze...
BarthezPL
komentarz
komentarz

A i jeszcze jedno pytanko... po otwarciu obudowy i czyszczeniu sprężonym powietrzem ( zazwyczaj ruszam kablami żeby dojść z puszką ), i po tym po uruchomieniu kompa restarty dysku i, nie całego kompa. Czasem także przestaje ładować system. Myślę właśnie ze to zasilacz, o dziwo po wymianie zasilacza na taki od kumpla wszystko gites, ale non stop jeszcze ciągne na tym starym hadziaju. Jak myślicie, czy to rzeczywiście zasilacz?

pzdr

casion
komentarz
komentarz

No to raczej zasilacz, ale może być to też wina pamięci sprawdź na innych pamięciach tej samej zasiłce . Miałem też takie coś okazało się że to wina pamięci :P

BarthezPL
komentarz
komentarz

myślisz... hmm... tylko skąd ja ram wezmę... a w sumie to coś wymyślę :) nawet na jakichś OEMkach zobaczę, i na OCZtach Rapper Kumpla :) a zasiłkę zobaczę jeszcze od kumpla TAGANA 800W :D

cubEE18
komentarz
komentarz

Ściągnij Hiren's Boot CD, wypal obraz na płytę i przetestuj ram, wtedy będziesz mial 100% pewność czy to ram czy nie :)

BarthezPL
komentarz
komentarz

RAM - OK.

Jutro kombinuje z zasilaczem.

Dzięki za pomoc panowie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.