x-kom hosting

Nowe wynagrodzenie

Popek
utworzono
utworzono

Witam

Mam propozycje dla żądzących tym forum... otóż na takim jednym forum www.dioda.com.pl

jest takie wynagrodznie, coś jak "pomógł". Można wystawić "piwo". Sami zobaczcie

Gość
komentarz
komentarz

popek11, Sprawa nie realna, niektórzy nie maną skończonych 18 lat.

Scull
komentarz
komentarz

A może karma?

Za każdy post można dodać + albo -. Wtedy są minusiki za bezsensowne i nic nie wnoszące posty do tematu i + za ciekawe i przydatne ;-)

GoBi
komentarz
komentarz

Nie róbmy z forum pabu.. :/ dla mnie bez sensu.. ale jak tam chcecie.. :)

Scull
komentarz
komentarz

Pub - to może nie. Ale jest wiele wartościowych postów godnych wyróżnienia a niestety autorowi może podziękować jedynie jedna osoba - twórca tematu.

Zawsze to jest pewna motywacja do pisania wartościowych postów!

Fafu
komentarz
komentarz

Dokładnie! np. ktoś napisze jakiś fajny poradnik to mu sie postawi piwo za to!

JESTEM ZA!

mlody
komentarz
komentarz

to lepsze takie coś ja

ktoś napisze jakiś fajny poradnik to mu sie postawi piwo za to!

a może flaszkę ?

Scull
komentarz
komentarz
a może flaszkę ?

Dobra flaszka nie jest zła :-).

to lepsze takie coś ja

Cytat:

Reputacja +1/-0

Reputacja i karma to w tym momencie to samo. Karmę widziałem na jakimś forum poświęconym UT - jeszcze dawno dawno temu.

I byłonaKARM - to był + odKARM - to był -
Popek
komentarz
komentarz

wchodziliście na www.dioda.com.pl ? To nie jest tak że ktoś przesyła piwko pocztą ;).

Tylko coś takiego jak "pomógl"... po co ja się powtarzam?

bizon11
komentarz
komentarz

Wiemy ale system piwko kojarzy się mi osobiście z jakimś warezem...

Jeśli chodzi o wystawianie punktów reputacji

Jest to trochę bezsensowne jakiś lamer przyjdzie i każdemu obniży np. srednia ;]

Myślę że system pomógł jest najlepszy

GoBi
komentarz
komentarz
Jest to trochę bezsensowne jakiś lamer przyjdzie i każdemu obniży np. srednia ;]

Zgadzam sie... :) Jest dobrze tak jak jest.

Przemek
komentarz
komentarz

Jak dla mnie to obojetne czy bedzie Pomogl, Piwko czy Karma.

I tak nie zwracam na to uwagi ;)

Uzytkownika mozna poznac po tym jak pisze posty.

Fafu
komentarz
komentarz

Ewentualnie można dać że tylko ta osoba która wypowie się w temacie będzie mogła dać autorowi Piwo :D

Popek
komentarz
komentarz

Ale bizon chodzi mi o to że "pomógł" zostaje, ale tylko dodamy "piwo" :

Ta sie je np. za artykuł ciekawy, albo za inną dobrze odwaloną robote :P

bizon11
komentarz
komentarz
Ale bizon chodzi mi o to że "pomógł" zostaje, ale tylko dodamy "piwo" :

Ta sie je np. za artykuł ciekawy, albo za inną dobrze odwaloną robote :P

Albo to albo to...

Jakoś sobie nie wyobrażam dwóch takich samych modułów - mających to samo na celu...

tazman
komentarz
komentarz

Najlepszą rzeczą jest to co dokładnie teraz mamy. Nie zmieniajmy na żadne piwa, kieliszki itp, po co to nam .

My mamy kształtować to forum sprawić by było poważane, a nie kojarzyło się z browcem. Parodia.

Scull
komentarz
komentarz

bizon11, i tutaj według mnie nie do końca masz rację.

Owszem, oba moduły mają na celu "podziękowanie" autorowi posta.

Jednak "Pomógł" może przyznać tylko autor tematu. Osoba postronna, której ten post również wydał się pomocny nie może okazać swojej wdzięczności...

Popek
komentarz
komentarz

No niech wam będzie ...

grzegorzmce
komentarz
komentarz
bizon11

Jednak "Pomógł" może przyznać tylko autor tematu. Osoba postronna, której ten post również wydał się pomocny nie może okazać swojej wdzięczności...

mi się wydaje że z tym to ma racje czytając inne dyskusje można znaleść odpowiedz na swoje pytanie i wedy nie można kliknąć pomógł

bizon11
komentarz
komentarz
mi się wydaje że z tym to ma racje czytając inne dyskusje można znaleść odpowiedz na swoje pytanie i wedy nie można kliknąć pomógł

Może jest to zaleta ale i jednocześnie wada!

Dlaczego?

Taki potencjalny użytkownik forum ma najczęściej mniej niż 18 lat i jest nieodpowiedzialny i dla zabawy postawi komuś piwo w każdym temacie... I wtedy robi się nie ciekawie - ranking staje się mało obiektywny :)

Administratorzy i moderatorzy muszą usuwać niepotrzebne piwka i pojawia się dużo roboty :)

Po za tym edukacja użytkownika jest bardzo trudna :) Większość osób nie wie jak się stawia piwka... A jakoś nie idzie im tego wytłumaczyć...

Dlatego moduł piwek, kamy i innych na 99 nie będzie wprowadzony :)

Popek
komentarz
komentarz

rozumieć :)

Scull
komentarz
komentarz

Dziwne podejście do użytkownika "on i tak nie pojmie". A poza tym mniej niż 18 lat wcale nie świadczy o nieodpowiedzialności.

A po trzecie Twoje małpy i Twój cyrk :evil: . To ino propozycja była. Na dużej ilości forum są piwka i inne takie i nic złego się nie działo. Piwko jest przyznawane za "post który Ci się spodobał" - a to jest dość subiektywne podejście.

No ale pomógł też jest w porządku, więc szpoko.

Zdravim

pol
komentarz
komentarz

Co do nowego wynagrodzenia, już widzę te podpisy użytkowników:

Jeżeli pomogłem wciśnij "pomógł" lub postaw "piwko"

To się mija z celem a system pomógł jest w miarę obiektywny.

Poza tym, jeżeli ktoś ma 500 postów i znajomego na forum to bankowo ma 500 piwek (lub czegoś innego), i tak samo w drugą stronę.

Na systemie "pomógł" nie da się za bardzo robić takich przekrętów, lecz raczej na pewno niestety się zdarzają.

Podsumowując nie jest idealnie (nic nie jest idealne), ale nie należy nic zmieniać. Jest dobrze tak jak jest.

Przemek
komentarz
komentarz

Mielismy kilku delikwentow ktorzy mieli po dwa konta.

Zostali zlapani i ukarani.

Gość
komentarz
komentarz

Scull, Widzisz, to jest forum komputerowe. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdy ktoś napisze bardzo śmieszny post, a osoba pytająca spali przez niego kompa, ale od innych użytkowników na forum dostanie kilka piwek za najlepszy numer na forum! To nie jest zachęcająca wizja, prawda?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.