x-kom hosting

MS Word nie chce się włączyć (za mało pamięci bądź miejsca na dysku)

k11h
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam..

Mam problem z Wordem.. Mam zainstalowany MS Office 2007.. Gdy chcę włączyć Worda pojawia mi się okienko i pisze, że mam za mało miejsca na dysku, bądź za mało pamięci, aby uruchomić wyżej wymieniony program.. Dodam, że wcześniej chodziło wszystko bardzo dobrze, a niedawno sprawdziłem i już nie chciał się uruchomić.. Proszę o pomoc :)

Edytowane przez k11h
tytuł

HQ19
komentarz
komentarz
pisze, że mam za mało miejsca na dysku

Zobacz i napisz ile masz miejsca na partycji systemowej. Prawdopodobnie masz za mało i program się nie uruchomi.

k11h
komentarz
komentarz (edytowane)

Mam 12,5 GB wolnego miejsca na dysku..

PS: Aż tak głupi nie jestem, żeby nie sprawdzić ile mam miejsca na dysku :P

EDIT:

Jakby mógł ktoś pomóc, byłbym wdzięczny :)

Edytowane przez k11h
HQ19
komentarz
komentarz

A inne programu pakietu Office uruchamiają się?

  • 2 tygodnie później...
k11h
komentarz
komentarz (edytowane)

Niestety nic się nie włącza.. Przy próbie włączenia Excel'a pojawia się pytanie czy chcę otworzyć program w trybie awaryjnym, jeśli dam tak to wyskakuje okienko i pisze w nim: "Leksykon (XLLEX.DLL) jest uszkodzony lub niedostępny."

Dodam, że próbowałem odinstalować Office i zainstalować ponownie, lecz nie dało to żadnej różnicy..

UP..

Edytowane przez k11h

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.