x-kom hosting

[rozwiązany] Język polski w K810/łączność GPRS.

Telefkon
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam. Mam telefon SE K810 i mam 2 pytania z nim związane:

1. Mam angielskie menu, chciałbym zmienić na polskie tylko jak? [próbowałem pewnym orginalnym programem od SE i nie zadziałało]

2. Nie mam w nim łączności GPRS, co muszę zrobić aby móc połaczyć się z internetem?

Dodam, że telefon kupywany był prosto od producenta [nie był w żadnej sieci], nowy, bez blokady sim i właśnie dlatego nie ma "sterowników" do internetu.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Zależy w jakiej sieci jestes. Wchodzisz na ich stronkę i szukasz ustaw swój telefon i tam wybierasz co wpisujesz numer i wysyłają ci ustawienia. Jeżeli chodzi o język polski to wgraj albo nowy soft (oprogramowanie) lub sam custom na centralną Europę ;)

Telefkon
komentarz
komentarz
Jeżeli chodzi o język polski to wgraj albo nowy soft (oprogramowanie) lub sam custom na centralną Europę

nie ma u mnie w telefonie czegoś takiego, albo szukać nie umiem

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Tu masz custom - http://www.4shared.com/dir/2394267/44de5a69/sharing.html

Wgrywasz za pomocą fara lub xs++. Jak nie wiesz jak to odwiedź forum www.se-center.info lub www.centrumse.pl ;)

Telefkon
komentarz
komentarz

Dzięki wszystkim co odpowiedzili, pomogliście, mam już PL w telefonie tylko jest jeszcze problem z tym internetem, ale to już jakoś inaczej sobie poradzę :D

zamykam temat

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.