x-kom hosting

Hosting Bez Reklam

egonix
komentarz
komentarz

Hymm widzę że mają tego sporo takie narzędzia do monitoringu to podstawa przy stawianiu serwisu ciekawe czy inne firmy też coś takiego oferują.

marekgg
komentarz
komentarz

jest pewnie tych firm trochę, ale ja z takim podwójnym monitoringiem to spotkałem się pierwszy raz, ten zewnętrzny to monit24. Miałem okazję używać go. Widziałeś kiedyś google analytics, to wyobraź sobie bardziej szczegółowy wykaz statystyk serwera, fajnie to działa, szkoda że już tego nie mam.

mwpol
komentarz
komentarz

To może lepiej wydać kilka groszy i mieć ten spokój? Znalazłem jedną ciekawą ofertę, która Cie zainteresuje. Tylko 2.5zł miesięcznie za cenę spokoju i wysokiej jakości oferowanych usług to raczej nie jest dużo. Jest to co prawda oferta MINI oferowana przez 2hi, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie. Żeby się za bardzo nie rozpisywać podam ich cennik http://www.2hi.pl/oferta.html

egonix
komentarz
komentarz

Jak miał bym zamiar płacić wykupił bym hosting w K2 Internet tam mają pełny monitoring tego co co się dzieje ze sprzętem :)

marekgg
komentarz
komentarz

uboga oferta, mało tego miejsca dają za tą kasę, pewnie dlatego ze niziutka cena, sory że tak marudzę, ale po przejrzeniu strony k2 mam wrażenie ze moja wiedza o hostowaniu powiększyła się i jestem teraz bardziej wybredny :D, oni tam fajnie opisali poszczególne elementy hostingowe, dodatkowo takim językiem że to się przyjemnie czyta.

egonix
komentarz
komentarz

Troszkę świeżego podejścia do tematu hostingu w Polsce pokazują, że jak się chce to można.

  • 4 tygodnie później...
mwpol
komentarz
komentarz

Tanio a porządnie to oferta firmy o12. Niedawno przypadkiem natknąłem się na nich i od razu przypadli mi do gustu. Abonament roczny konta o pojemności 1GB to 24,50 zł netto. A ofertę mają naprawdę różnorodną i warta do przejrzenia . Szczegóły na http://o12.pl/

  • 1 miesiąc później...
tiger338
komentarz
komentarz

www.lua.pl
Hosting oferuje reklamy w każdym z planów,ale po założeniu forum,lub www nie ma wogóle reklam!
pokazuje się tylko wtedy pod ogloszeniem gdy napiszemy jakiś post lub temat i to tylkona max 3 sek :) polecam!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.