x-kom hosting

Czy zmieści się zasilacz

noc123
utworzono
utworzono

Witam. Mam zamiar zakupić zasilacz Chieftec APS-500S , ale boję się że może mi się nie zmieścić do obudowy. Aktualnie posiadam Modecom Feel III 350W.

Chieftec, który chce zakupić jest 5mm szerszy. Czy bez problemu wejdzie mi do "skrzynki"?

Moje drugie pytanie, czy zasilacz ten bez problemu uciągnie mój sprzęt:

Pł. główna: Gigabyte GA-M57SliS4

Proc: AMD Athlon X2 4200

k. graficzna: MSI GEFORCE 9600GT 512MB DDR3 Oc

Ram: 2x1GB Kingston 677Mhz (planuje wymiane na wiecej i szybciej)

dysk: SATA 2 Samsung 400 GB (nie pamiętam modelu) | Samsung 40GB IDE

Nagrywarka DVD-RW LG

czytnik kart pamięci z przodu

LCD z przodu

karta sieciowa Wifi pod PCI

Tuner TV

Telefkon
komentarz
komentarz

to zobacz ile teraz jest luzu to będziesz wiedział czy wejdzie o 5mm większy

a moc jest wystarczająca nawet za duża, chieftec GPS 450 by nawet wystarczył :)

noc123
komentarz
komentarz (edytowane)

W obudowie mam luzu jeszcze z centymetr, ale chodzi mi o to czy miejsca na śrubki się pokryją.

GPS 450 różni się cenowo o 10-15 złotych więc lepiej wziąć większy. Będę miał pewność, że zawsze mam coś w zapasie. Czyli ogólnie ten zasilacz może być?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeżeli twoja obudowa jest w standardzie ATX to zasilacz wejdzie do niej bez problemu. Ten zasilacz jest dobry, ale jeżeli możesz dopłacić to weź Chieftec'a GPS ;)

Pozdrawiam,

Wilkes

noc123
komentarz
komentarz

A czy polecilibyście mi coś jeszcze niż Chieftec? Cena max 250 zł, może być z Allegro (tylko oferty sklepów) lub oferty ze Skąpca czy Ceneo (od dobrych sklepów). Na jednym forum polecili mi OCz StealthXStream 500W SLI. Czy to jest dobry zasilacz w porównaniu z Chieftec'kiem, który wybrałem?

casion
komentarz
komentarz

Ten ocz to również bardzo dobry zasilacz, ale może być głośny .

mis456
komentarz
komentarz

OCZ jest głośny. DO tego co chcesz kupić wystarczy Silver Power 400W

noc123
komentarz
komentarz

A teraz ostatnie pytanie. Postanowiłem jednak kupić Chieftec'a GPS-550AB-A. W przyszłości oprócz ramu chciałbym wymienić procka i obudowę (na jakiegoś 4-rdzeniowego Phenoma II). Czy ten zasilacz bez problemu uciągnie mi wtedy cały mój sprzęt (jak wyżej + nowy proc i pł. główna)?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)
Czy ten zasilacz bez problemu uciągnie mi wtedy cały mój sprzęt (jak wyżej + nowy proc i pł. główna)?

Bez problemu pociągnie zmodernizowany zestaw ;)

Pozdrawiam,

Wilkes

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.