x-kom hosting

Problem z GF7300GT

maxi22
utworzono
utworzono

Cześć mam problem z kartą otóż podczas grania w F1 Challenge 2007 co jakiś czas gra się zawiesza i wyskakuje komunikat o błędzie sterownika lub zmniejszają się kolory do najniższych, nie wiem co może być przyczyną?

GTX
komentarz
komentarz
Cześć mam problem z kartą otóż podczas grania w F1 Challenge 2007 co jakiś czas gra się zawiesza i wyskakuje komunikat o błędzie sterownika lub zmniejszają się kolory do najniższych, nie wiem co może być przyczyną?

Spróbuj zmiany sterowników.

Cold
komentarz
komentarz
Spróbuj zmiany sterowników.

Dokładnie.

Zainstaluj najnowsze.

Szczerze mówiąc to na Xp to trochę dziwny błąd.

Mi takie rzeczy dzieją się tylko na viście.

maxi22
komentarz
komentarz

Też się dziwie , gram sobie a tu nagle laggg i błąd ;/ no ale spróbuje najnowsze stery nagrać.

GTX
komentarz
komentarz
Też się dziwie , gram sobie a tu nagle laggg i błąd ;/ no ale spróbuje najnowsze stery nagrać.

A jakie stery teraz masz?

ja jak siadlem na 185 bo obrazu nie mialem wiec caly czas jade na 182 i nie mam problemów.

Mbroziak
komentarz
komentarz
ja jak siadlem na 185

?? Skąd miałeś stery z numerkiem 185 ?? Bo jestem bardzo ciekawy. Nawet bety nie mają takiego nr.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.