x-kom hosting

Temperatura karty graficznej

czajnakusy
utworzono
utworzono

Witam.

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest optymalna temperatura karty graficznej NVIDIA GeForce 7300 LE (512MB).

Wklejam screna z programu EVEREST dla kumatych i proszę o informacje czy aby u mnie jest wszystko w porządku bo coś mi się wydaje ze temp. grafiki jest wysoka.

Z góry dziękuje.

bez_tytuĹu.JPG

post-15456-1237574524_thumb.jpg

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Nie temperatura jest wporzo. A podaj tempraturkę w stresie.

PS.

Przypadkiem dałem ci plusa.

czajnakusy
komentarz
komentarz
Nie temperatura jest wporzo. A podaj tempraturkę w stresie.

PS.

Przypadkiem dałem ci plusa.

jak mogę sprawdzić w stresie? Rozumiem że mam sobie pograc troche :) ?

Jeśli mi powiesz jak to usune tego plusa :)

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Nie musisz go usuwać (przecież i tak mi to nie potrzebne). Tak pograj w jakąś wymagającą gierkę z pół godziny i sprawdź temp.

czajnakusy
komentarz
komentarz (edytowane)
Nie musisz go usuwać (przecież i tak mi to nie potrzebne). Tak pograj w jakąś wymagającą gierkę z pół godziny i sprawdź temp.

oke więc biore się do roboty :) za 30 min wkleje screna z temperaturami.

bez_tytuĹu.JPG

Oto parametry po półgodzinnej rozgrywce w Company of Heroes :) (innej gry nie posiadam)

post-15456-1237578060_thumb.jpg

BlackRaven
komentarz
komentarz

Temperatura nie jest zła, jeśli chcesz by była nieco mniejsza, możesz poprawić cyrkulację powietrza w obudowie (wentylatory z przodu i z tyłu).

czajnakusy
komentarz
komentarz
Temperatura nie jest zła, jeśli chcesz by była nieco mniejsza, możesz poprawić cyrkulację powietrza w obudowie (wentylatory z przodu i z tyłu).

Mógłbyś mi wyjaśnić to bardziej obrazowo.Powiem szczerze że nie rozumiem.

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Czyli przeczyścić z kurzu w obudowie, poukładać kable, zamontować jakiego wentyla ;)

GTX
komentarz
komentarz (edytowane)

Włącz GPU-Z i odpal Video Card Stability Test i wtedy będziesz mial obciążona karte i zobaczysz jakie tempy w stresie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.