x-kom hosting

Modecom MC-350, czy za słaby do zestawu?

marcin10_19
utworzono
utworzono

Witam

Niedawno kupiłem polecany tutaj zasilacz do mojego sprzętu ModeCom MC-350 no i okazał sie słaby.....muszę go wymienić bo pojawiają mi się artefakty i bsody oraz bluescreeny. Mam taki sprzęt: procek: celeron D 3,2 grafika x1950 pro, 2gb pamieci. Co będzie dobre?

//zmiana tytułu tematu na konkretny

//BlackRaven

BlackRaven
komentarz
komentarz

A skąd pewność że to zasilacz? Sprawdzałeś pozostałe podzespoły komputera?

bsody oraz bluescreeny
BSOD=BlueScreen.
Gość
komentarz
komentarz

Moim zdaniem ten zasilacz jest dobry do tego sprzętu.

Podaj nam temp. podzespołów

Może w budzie jest dużo kurzów

Zassaj memtest i posprawdzaj RAMy

marcin10_19
komentarz
komentarz

Właśnie odebrałem go od serwisu, gość na innym sprzęcie katował mi kartę i nic się nie działo....stwierdził że ten zasilacz jest za słaby do tego konfigu.

Temp sa w porządku. GPU w stresie pięćdziesiąt pare, na procku do 60. Czyszczę kompa regularnie i nie ma kurzu....

Duma Katalonii
komentarz
komentarz (edytowane)

Próbowałeś format systemu? Ten zasilacz nie ma prawa miec problemow z ta karta,jezeli to przez zasilacz to napewno jest uszkodzony.

marcin10_19
komentarz
komentarz

Tak niejednokrotnie próbowałem i nic....aż dziwo przyszedłem dzisiaj do domu i zacząłem grać i znowu to samo. Teraz zaczynam sie zastanawiać czy to nie karta. Planujr kupić słabszą np. takąKARTA

dobry wybór?

Cold
komentarz
komentarz
Planujr kupić słabszą np. takąKARTA

Po co?

Nie lepiej wymienić zasilacz? Weź frotona 400w i powinno byc dobrze. Jeśli dalej będą problemy to poszukaj ich gdzie indziej ;)

kozman
komentarz
komentarz

Bez sensu zmieniać MC na Fortrona..

Podaj kolego jakie masz temperatury poszczególnych podzespołów.

Jeżeli wyskakują artefakty, to grafika może być uszkodzona.

Spróbuj odkręcić nieco zegary i sprawdź.

Cold
komentarz
komentarz
Temp sa w porządku. GPU w stresie pięćdziesiąt pare, na procku do 60. Czyszczę kompa regularnie i nie ma kurzu....

kozman

Temperatory ma dobre. Na 75% to nie karta.

BlackRaven
komentarz
komentarz

Sprawdź pamięć Ram (Memtestem), oraz pamięć karty graficznej (Video Memory Stress Test).

marcin10_19
komentarz
komentarz

Sprawdzałem całą noc memtestem i Video Memory Stress Test i nic nie wyszło bez zadnych błędów. Wykazało że wszystko ok

djmakus
komentarz
komentarz

a masz od kogo pożyczyć np jakiegoś Chiefteca 450W na kilka godzin do testów ?

marcin10_19
komentarz
komentarz

No właśnie nie mam :(

Cold
komentarz
komentarz

Sprawdź pozostałe części.

Jeśli nic nie wykaże to wina zasilacza, chodź to twojego sprzętu jest dobry.

marcin10_19
komentarz
komentarz

Tutaj nowe screeny:

9db90bff59130968m.jpg

be5a225c2d0a0927m.jpg

Duma Katalonii
komentarz
komentarz

No teraz to widać ze sypnięta karta,oddaj na gware jak ją masz.

Mozesz tez spróbować zmiany sterow ale watpie czy to coś da,wypadałoby tez sprawdzić karte w innym komputerze dla pewności.

marcin10_19
komentarz
komentarz

Poważnie karta sypnięta? Przecież prawie nowa

Raczej mi sie nie opłaca oddawać na gware. Czemu mogła sie uwalić? Czy taka będzie dobra do normalnego użytkowania i żadkiego grania?:KARTA

HQ19
komentarz
komentarz
Poważnie karta sypnięta? Przecież prawie nowa

No na to wskazują artefakty. A to, że nowa to nie ma nic do rzeczy.

Raczej mi sie nie opłaca oddawać na gware. Czemu mogła sie uwalić? Czy taka będzie dobra do normalnego użytkowania i żadkiego grania?:KARTA

Czemu się nie opłaca? Po to jest gwarancja, że jak zepsuje się karta to się ją oddaje i albo naprawiają, albo wymieniają na nową. Jeśli gwarancja jest jeszcze to korzystaj z niej. A nie masz skąd załatwić jakiejś zastępczej? A co do tego FX'a to nie polecam. Miałem trochę gorszy model no i nie byłem zadowolony do końca. Zależy jeszcze do jakich chcesz gier.

marcin10_19
komentarz
komentarz

Wysyłka będzie droga, poza tym zauwazyłem że jak w pokoju mam chłodno to nie ma artefaktów czyli temp otoczenia mała, a jak ma saune :P to wtedy sie to dzieje

HQ19
komentarz
komentarz
Wysyłka będzie droga, poza tym zauwazyłem że jak w pokoju mam chłodno to nie ma artefaktów czyli temp otoczenia mała, a jak ma saune :P to wtedy sie to dzieje

A karta była brana w jakimś sklepie internetowym? Według mnie lepiej jest wydać te 10 lub 15 zł za wysyłkę i mieć sprawną kartę niż mieć schrzanioną :)

marcin10_19
komentarz
komentarz

Tak, kupowałem na allegro. Ale teraz grałem na max detalach w gre i nic sie nie działo. W pokoju chłodno

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.