x-kom hosting

brak sygnalu z karty graf.

gawel21050
utworzono
utworzono

Mam taki problem. Potrzebuje pomocy w sprawie karty graficznej. nie wysyla syg. do monitora. mam grafike GAINWARD GeForce GTX285 1GB DDR3 512bit TV DVI PCI-E (648/2484) (471846200-9986), proc. 4x 2,3 intela zasilacz 500W, 6 gb ram oraz minitor samsung 24 cale. prosze o pomoc!!!!!!!! :(:(:(

jarek1994-1994
komentarz
komentarz

Jakiej firmy ten zasilacz. Sprawdź ten kabel do monitora czy wszystko wporzo, sprawdź czy monitor jest dobry ;)

gawel21050
komentarz
komentarz

zasilacz to FEEL 3-500ATX 500W PFC monitor to SAMSUNG 24" SM T240HD i dziala na sto procent. zasilacz zreszta tez bo podlaczalem inny i to samo :((((((

BlackRaven
komentarz
komentarz

Problem występuje od samego złożenia kompa, czy pojawił się później? Czyściłeś styki karty graficznej? Dodatkowe zasilanie podpięte? Do biosu da radę wejść?

gawel21050
komentarz
komentarz

kompa kupilem w zestawie od kumpla. komp dzialal przez miesiac i sie zje..... wyglada to tak ze do monitora nie dochodzi zaden sygna jakby wogole nie byl podlaczony do kompa. a jestem pewien ze dziala bo sprawdzalem go u sasiada:) mysle juz o sprzedarzy kompa na czesci ;(((. POMOCY!!!!

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.